Din Kültürü Öğretmeni dini açıklamaları nedeniyle görevinden uzaklaştırıldı

KONDA'nın son raporunda ateistlerin sayısının artmasını Alman yayın organı olan DW Türkçe'ye değerlendiren Cemil Kılıç, "Bugün ateistler, Müslümanlara göre Kuran'a daha uygun ve daha ahlaklı yaşıyor." demişti. Ateistlerin Müslümanlara göre Kuran'a daha uygun yaşadığını söyleyen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi öğretmeni Cemil Kılıç, görevinden uzaklaştırıldı

GÜNCEL 15.01.2019, 18:48 15.01.2019, 18:52
Din Kültürü Öğretmeni dini açıklamaları nedeniyle görevinden uzaklaştırıldı
banner2019

İlahiyatçı Cemil Kılıç görevinden alındı. ilahiyatçı, yazar Cemil Kılıç, Twitter hesabından "An itibarıyla görevimden uzaklaştırıldım. Kamuoyunun bilgisine..." mesajı paylaştı.

Cemil Kılıç, Rami Atatürk Anadolu Lisesi'nde görev yapıyordu.

Yorumlar (10)
Ateistler artmıyor! 2 yıl önce
Ateistlerin arttığı falan yok hep aynı! Lakin eskiden ateistler biz de inanıyoruz yobazlara karşıyız maskesi ile kendilerini gizlerken artık maske takmamaları sayılarının arttığı zannına sebep oluyor! Ateist övülmez ,vatan uğruna ölmeyi göze alıp şehit olan kişi ahirete inanıyor demektir! Ahirete inanmayan ne şehit olur ne de din için vatan için savaşır! O halde ateistin nesi ile övüneceksin! Günümüz müslümanların da bazı eksikler var da bunu anlatmak için ateistlerin süblime etmek,veya yabancılara şirin görünüp tribünlere oynamak! İşte aslında olayın özü bu!
vatandaş 2 yıl önce
Hocanın dediği ispatlanmış oldu.
ali 2 yıl önce
Elhamdulillah.
Adem 2 yıl önce
Malesef öyle.
Meslek 2 yıl önce
Sadece bu açıklaması için kovulmadı. Dinsizden Din öğretmeni olmaz...
Veli 2 yıl önce
İyi olmuş
yanlış teşhis 2 yıl önce
Ataist olanlar aynı şuursuz müslümanlar gibi dünyadaki açlığa sömürüye ölümlere zalim eset gibi katilleri abd işgallerine ses çıkarmıyor yeyip içip gezip dünya sefası sürüyor deseydin daha doğru olurdu hocaaaa.
Ali 2 yıl önce
Tweter de bu adamın yazdıkları görseniz geç kalındığını bile görürsünüz..Ve bu adamı haber yapıyorsunuz.Sizin de ne olduğunuz belli oldu.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 13 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49