• DOLAR 32,06 %0.12
  • EURO 34,91 %0.42
  • ALTIN 2.411,43 %0.54
  • BİST100 9.713 %0.98
  • BITCOIN 72.259 %4.2
  • ETHERIUM 3.620 %6.63
11°
9 saat önce Güncel

MGM'nin değerlendirmesine göre, yurdun kuzey ve doğu bölgelerinde parçalı bulutlu, yer yer çok bulutlu hava hakimken, doğu kesimlerde sağanak yağışlar ve çığ tehlikesi uyarıları dikkat çekiyor.

9 saat önce Güncel

Dışişleri Bakanlığı, İsrail'in Gazze'deki çatışmaları sürdürmesinin bölgesel istikrarsızlığı artırabileceği uyarısında bulundu ve İran'ın Şam Büyükelçiliği'ne saldırısının bölgesel gerilimleri artırdığını belirtti.

9 saat önce Güncel

Öğretmen atamaları bekleyen yüzbinlerce kişi, 8 aydır beklemeye devam ediyor. Mülakat sisteminin kaldırılması, KPSS puanına göre atama yapılması ve 68 Bin atama talep ediyorlar

10 saat önce Güncel

İran, İsrail'e yapılacak olası bir saldırı öncesinde Türkiye ve diğer komşu ülkeleri bilgilendirdi.

11 saat önce Güncel

AK Parti'li milletvekili ve belediye başkanının lüks tatil paylaşımları ve hakaret içeren ifadeleri, kamuoyunda tepkilere neden oldu.

11 saat önce Güncel

Malatya'da, 2 otomobilin kafa kafaya çarpıştığı kazada 1'i sürücü olmak üzere 3 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.

11 saat önce Güncel

Tüketici Birliği Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Nihat Altay, internet aboneliği işlemleri için tüketicilerin sıkça rahatsız edildiğini ve firmalardan teyit almadan işlem yapmamaları gerektiğini belirtti.

12 saat önce Güncel

Orta Doğu'da yaşanan gerginlik, küresel piyasalarda yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. İran ve İsrail arasındaki tansiyon, savaş endişelerini artırırken, yatırımcılar piyasalarda nasıl bir tablo ile karşılaşacakları konusunda merak içinde bekliyorlar. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, gelişmeleri ve olası etkileri değerlendirdi.

12 saat önce Güncel

16 Nisan Salı günü, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu, 31 Mart'taki yerel seçimler dolayısıyla verdiği aranın ardından çalışmalarına tekrar başlayacak. TBMM'de bu hafta neler görüşülecek? İşte detaylar...

12 saat önce Güncel

Kırıkkale'de Ramazan Bayramı tatili süresince trafik ekipleri, 43 ilin geçiş güzergahında artan yoğunlukla mücadele ederken, kural ihlali yapan bir sürücü, polisleri tehdit ederek ceza fişini reddetti.