Cumhurbaşkanı Erdoğan Fazıl Say'ın konserine katılmak istiyor

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Fazıl Say'ın Truva Sonatı davetine ilişkin "Sayın Cumhurbaşkanımız bu davete, konsere katılmak istiyorlar." dedi

GÜNCEL 09.01.2019, 08:36
Cumhurbaşkanı Erdoğan Fazıl Say'ın konserine katılmak istiyor

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Genel Merkezi'de MKYK ve MYK toplantıları gerçekleştirildi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, toplantı sonrası basın açıklamasında bulundu. Basın mensupların sorularını yanıtlayan Sözcü Çelik, bir gazetecinin Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 18 Ocak'ta gerçekleşecek olan Fazıl Say'ın Truva Sonatı konser davetine katılıp katılmayacağına ilişkin sorusunu şu şekilde cevapladı:

Sayın Cumhurbaşkanımız bu konsere katılmayı arzu ediyorlar. Özel kalemi tarih oluşturmaya çalışıyor. Seçim süreciyle ilgili yoğun programı var. Sayın Cumhurbaşkanımız kültürel faaliyetlere daha yoğun katılmak istiyorlar. Konsere katılma konusunda olumlu yönde bir arzuları var.

Fazıl Say açıklamıştı

Fazıl Say, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yaptığı davetle ilgili "Bir buçuk ay önce sorduk, gelmek istediğini söylediler." demişti.

Yorumlar (2)
Eğitimci 2 yıl önce
İlçe Müdürü olma sevdalısı kardeşlerim! Makamları makam yapan, ona değer katan kişidir. Ona değer katmayı bilmiyorsan, özel odan olsa ne olur, hakir gördüğün memur ve hizmetli yanında otursan ne olur? Makamlar mı insana değer katıyor yoksa kişiler mi oturdukları makamı önemli hale getiriyor? Ne durumda olursan ol, ama hizmet ehli ol!
Eğitimci 2 yıl önce
Pardon, yukarıda yaptığım yorum sehven bu habere yansımıştır. Aslında "Gençlik ve spor İlçe Müdürleri itibar istiyor." başlıklı haber için yapılan bir yorumdur.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49