banner1905
İstanbul 19°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
07 Kasım 2016 Pazartesi 09:48
FETÖ'nün kan donduran konuşmaları ortaya çıktı

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen'in 40 talebesinden biri olan örgütün üst düzey isminin, 2010 yılında düzenlediği bir mahrem toplantıda, 15 Temmuz kanlı darbe girişimi planının şifrelerini verdiği ortaya çıktı.

İzmir Cumhuriyet Başsavcı Vekili Okan Bato'nun yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan bir örgüt sorumlusunun evinde yapılan aramada CD ele geçirildi. Örgütün Ege bölgesinin büyük sorumlularından birinin alt kademedeki sorumlulara yaptığı konuşmanın yer aldığı 5,5 saatlik CD'nin ele geçirildiği şüpheli itirafçı oldu.

İtirafçı, FETÖ'nün hedefinin önce Türkiye'yi daha sonra da dünyayı ele geçirmek olduğunu vurguladı.

6 YIL ÖNCE YAPILMIŞ KONUŞMA

Yeni Şafak'ın haberine göre, yıllarca devletin tüm kurumlarına sızan, kumpas soruşturma ve davalara imza atan FETÖ'nün 6 yıl önce, üst düzey sorumluların yer aldığı dar kapsamlı bir toplantıda, 15 Temmuz'u konuştuğu anlaşıldı.

Ergenekon davası ile Türkiye'yi ele geçirme projesinin hayata geçirildiği belirtilen konuşmada, operasyonların başarılı olmaması durumunda ise bunun kanlı bir darbeyle gerçekleştirileceği anlatılıyor. Darbeyi yapacak kişinin ise Fetullah Gülen'in yardımcısı olduğu anlatılan ve “kahtani" diye bahsedilen Hava Kuvvetleri Komutanlığı'ndaki bir komutan ve ona bağlı olan özel bir yapı olduğu kaydediliyor.

HAVA KUVVETLERİ KURTARACAK

Üst düzeyin sorumlunun yaptığı konuşmanın önemli kısımları şöyle:

“Ahir zamanda Yecüc ve Mecüc yeryüzünü istila edecektir. Bu istilaya karşı yeryüzünde sıkıştırılan Müslümanlar Hur dağına kaçacaklar. Sonra Cenab-ı Hakk, gökten göndereceği kartalların atacağı taşlarla yeryüzündeki Yecüc ve Mecüc'ü helak edecek.

Gökteki kartallar bildiğiniz kartallar değildir. O ordumuzun hava gücüdür, bu hadiselerde çok etkilidir ve temizlik yapacak. Bir gün gelecek kahraman ordu dizgini eline alacak. Bir gün gelecek ordu deccaliyetin şerrinden kendini kurtaracak.

Kemalizm'den yani. İşte şimdi o süreç başlamıştır. Ergenekon'la ordu temizlenecek. O kartal kahtanidir arkadaşlar, o kartal köprüyü birbirine bağlayacak, insanları hocaefendiye kavuşturacak. 20 sene içerisinde de bütün dünyadaki fetihleri tamamlayacak"

ERGENEKON'LA ANLATMIŞ

Beyin kadrosunda en üstte divanda 25 kişilik 11'ler 7'ler 4'ler ve 3'ler olmak üzere 25 kişilik kadro vardır. Şu anda Kabe'nin sahibi, Mekke'nin sahibi Kabe'de değil arkadaşlar Türkiye'de... Manevi derecesi hocaefendinin sağ koludur.

Haftada bir ravzaya giderler, Allah resulünün huzurunda gündem açılır, hutbe paket program olarak...hocaefendi verir. Hocaefendi Ziya'ya verir ona ait olan kısımları ve 'bu işleri bu hafta hallet' der. Şimdi Ziya ne yapıyor?

Siz zannediyor musunuz ki bu Ergenekon meselesi 3 tane savcı, 5 tane hakim işi, alakası yok. Onlar Ziya'nın.....kullandıkları.

2017'DE MEYVELER YENECEK

2008'de asrın davası Ergenekon ile Ashab-ı Keyf mağaradan çıkıp şehre inmiştir. Bir devir kapanmış bir devir açılmıştır. İşte açıktan tebligat ve galibiyet döneminin başlangıç dönemi 2008'dir. Ergenekon davası ile süreç başlamıştır.

2011-2012 yılına kadar Türkiye göreceksiniz kendini toparlayacak. 2012 yılı Türkiye ağacının yaprak ve çiçek açma dönemi, yaprağını ve çiçeğini açacak 2015'de meyveler çıkacak ama meyveler daha ham, meyveler 2017'de yenir hale gelecek. 2017'ye varmadan iş tamamlanacak.

Tabii bu iş siyasette götürülürse Kahtani ön planda görünmez. Kahtaninin vazifeleri sokakları temizleyecek, pazarları temizleyecek, çarşıları temizleyecek, eğitim sitemini değiştirecek. Öyle bir şeye gelecekki ilkokula ve anaokula vereceksin çocuğunuzu, üniversiteden çıkarken molla mühendis, molla doktor olarak çıkacak, ayrı bir mektebe gitmesine gerek kalmayacak, sitemi değiştirecek. Her şey temizlenecek"

DİZİLERLE MESAJ

Teröristbaşı Fetullah Gülen'in dizilerle verdiği mesajlar da konuşulmada anlatılmış!

İşte konuşmadaki o bölümler:

"Bundan sonrada hadise nasıl cereyan edecek? Bununla ilgili hocaefendi dizilerde üstü kapalı mesajlarını veriyor. Şubat Soğuğu'nda, Yağmurdan Sonra'da, Tek Türkiye'de, Kollama'da aktardı. Kahtani dediğimiz adam ismi başka.

Türkiye'de şimdi o vazifede. Kahtani mehdiden aşağı değildir. Kahtani iş başına geçtiği zaman 20 sene içerisinde bütün dünyadaki fetihleri tamamlayacak. Kahtani'nin kulakları deliktir, istihbaratçı olduğunu söylüyor..."

BARAJLAR KANLA DOLAR

Konuşmada, devleti ele geçirme sürecinin kanlı olacağı mesajı da veriliyor. Konuşmada şu ifadeler kullanılıyor:

"Şimdi ele alacağımız konu biraz özel bir konu, umumi toplantılarda bahsetmediğimiz bir konu. Mahremin daha ötesinde bir mahrem diyebilirim, siz bunu dinleyeceksiniz, not almak yok, unutacaksınız. Vakti gelince hadiseleri cereyan ederken hadiseleri seyrederken anlatılanlarla hadiseleri örtüştürürsünüz...

YAZILARLA MESAJ

Hocaefendi 1971'de Buca'da 7 katlı bir dersanede bizleri ziyarete geldiler. Oturur oturmaz da keramet gösterdiler. Birkaç kişiydik. 71 ile alakalı bir takım hadiselerden bahsetti. Ağzından kaçırdığı rakam 1981 oldu. 'Ülkeye 30, 40, 50, 60 senede şeriat gelse öpüp başıma koyacağım.

Ama 81 yılında bu ülkeye bu güzel günlerin, baharın gelebilmesi için bir takım şartlar gerekir, şartlar yerini bulursa çıkar, bulmazsa bir sonraki rakama teyit olur.

ORTALIĞI KAN GÖTÜRÜR

"En mühim şart sizin performansınızdır. Arkadaşlar maalesef biz hocaefendinin istediği performansı bugüne kadar sergileyemedik... 1980 yılında hocaefendi 'neredesin', 'sen' ve 'kahraman' isimli üç tane ayrı ayrı yazı yazıyor. Birleştirdiğiniz zaman ne çıkıyor? Neredesin sen kahraman? O beklenen zat. Mutlaka gelecek o güzel günler ama ilk etapta ilk senede tahakkuk etmiyor.

81'de tahakkuk etmedi, 93'e sarktı. 93'te de çıkmadı. Hocaefendinin Fatiha tefsiri yaparken söylediği bir rakam vardı. 'İnşallah 2000 yılı Türkiye için çok parlak bir devrin başlayacağı bir yıl olacak' dedi. 2000 yılında da olmadı. Ondan sonraki rakam için ben Ali İhsan abinin yanına gitmiştim. 'Artık bu işin uzama tahammülü kalmadı kardeşim. En kısa zamanda bu iş tahakkuk edecek süreç başlayacak.

Ve onlar bu işi planlı, kanlı ve sancılı düşünüyorlar' dedi. Bakın bir bebeğin bile doğması böyle büyük bir sancı gerektiriyorsa doğacak olan bir bebek değildir. İslam bebeği doğacak. Eğer Allah bu işi sancılı takdir ettiyse bu sancı çok büyük olur, ortalığı kan götürür. Özal'ın açtığı barajlar kanla dolar"

KAHTANİ YAPACAK

Konuşmada, darbeyi Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda görevli "Kahtani"nin yapacağı belirtiliyor.

İşte kahtaninin anlatıldığı bölümler:

"Şu an ordunun dışında, ordu içerisinde deşifre olunca atmasınlar diye kendisi istifa etti. Şimdi arkadaşımız aynı makamda o aktifte Allaha şükür daha kendisi deşifre olmadı, kimseyle görüşmez, İzmir'deydi. Şimdi tayini Ankara'ya çıktı. Biz buradayken bir vesile ile tanıştık.

'Biz en mahrem yerlere dahi gireriz, bizi görmezler, dinleriz. Ondan sonra götüreceğimiz yere götürürüz. Onu da anlayamıyorlar, kim bu adamlar diyorlar, kayıtları yapan kim diyorlar, bir bilsek bir bulsak diyorlar" dedi. Şimdi Yaşar Büyükanıt'ı dinlemiş. Onlar zannediyor hocaefendi Amerika'da oturuyor.

Reha Muhtar, 'hocaefendi sizin istihbaratınız var mı?' diye sormuş. Hocaefendi, 'Reha Bey benim her türlü istihbaratım var' dedi. Ama adam sormadı ki bunlar nedir diye? Şubat Soğuğu'nda cümleler çok önemli mesaj veriyor, santral bir kişi değildir, bu bir şahsı manevidir, evet santral Ziya'dır. Bir kişidir ama bir kişiyle bu işler olmaz, bu ekiple olur.

Ziya'nın istihbaratı orduda iki var, emniyette iki var, ciede iki var ve Ziya şu anda saç ayağını kurmuş durumda. Ve Tayyip de onun Ziya olduğunu bilmez, Fetullah'ın adamı olduğunu bilmez. Ama meğer Dolmabahçe'de orada Ziya verdi götürdü dosyaları. “Bu yüzbaşılar Ziya'nın yardımcısı olduğuna g öre kendisi yüksek. Ziya, kahtanidir.

O Hava Kuvetlerinde tim komutanı. O zamanla çıkar yani icratı ile anlarsınız sonra kim olduğunu. Yağmurdan sonrada ne oldu? Ziya'yı almadı. Ziya da almadığını anladığı için statüsünü değiştirdi. Ziya'dan çekiniyorlar"

Yeni Şafak

Anahtar Kelimeler:
Fetö
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner1915