Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, AK Parti'nin Mersin milletvekili adayı olarak Aydıncık İlçe Başkanlığı önünde vatandaşlara hitap etti.

İslam Memiş, Seçim Sonrası Altın ve Dolar Tahminini Paylaştı İslam Memiş, Seçim Sonrası Altın ve Dolar Tahminini Paylaştı

Nebati, Mersin'deki çalışmalarının başarılı olduğunu ve kentin hizmetkarı olmak için geldiğini belirtti. Ayrıca, kentteki yapılan işlerin devam ettiğini, havalimanında test uçuşunun gerçekleştirildiğini, feribot hizmetinin başladığını ve orman yangını sonrası konutlar için çalışmaların başlatıldığını anlattı.

Bakan Nebati, Kemal Kılıçdaroğlu'nun vizesiz giriş vaadine değinerek, bu vaadin Türkiye'nin ulusal güvenliğini tehlikeye atabileceğini ifade etti. Ayrıca, seçimin ülkenin geleceği ve bekası için önemli olduğunu vurgulayarak, "Bu seçim, ya ülkeyi peşkeş çekerek sadece bir vize uğruna verenlerin ya da İHA'larla SİHA'larla teröristlerin kafasına bomba atanların, bayrağını yere indirmeyenlerin seçimi olacak." şeklinde konuştu. Programa Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan ve diğer milletvekili adayları da katıldı.