Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları, olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan birçok seferi iptal etme kararı aldı. İki havayolu şirketi toplamda 187 seferin etkilendiğini duyurdu.

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları, fırtına nedeniyle yarın İstanbul Havalimanı'ndan 82, Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ise 23 olmak üzere toplamda 105 seferini iptal etti.

Yılbaşı ne zaman, hangi gün? 2024 yılbaşı tatili kaç gün tatil olacak? 31 Aralık tatil mi, yarım gün mü? 1 Ocak hangi güne denk geliyor? Yılbaşı ne zaman, hangi gün? 2024 yılbaşı tatili kaç gün tatil olacak? 31 Aralık tatil mi, yarım gün mü? 1 Ocak hangi güne denk geliyor?


İptal edilen seferlere ilişkin bilgiler, olumsuz hava şartlarına bağlı olarak güncellenebileceği için yolcuların duyuruları takip etmeleri öneriliyor.


Pegasus Hava Yolları 

Pegasus Hava Yolları, İstanbul'da etkili olan ve yarın da devam etmesi beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle bugün 44, yarın ise 38 olmak üzere toplamda 82 seferini iptal etti.


İptal edilen seferler için ücretsiz bilet değişikliği veya iptali yapmak isteyen yolcuların Pegasus mobil uygulaması ve internet sitesinden işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilecekleri bildirildi.