Milli Eğitim Bakanlığı İLKSAN Genel Müdürlüğü Öğretmenler İçin Uygun Araç Kampanyası düzenlediğini açıkladı. İLKSAN uygun araç kampanyasının yanında öğretmenlere cd ek finansman desteği de verecek. Peki, İLKSAN araç kampanyası 2022 nedir, İLKSAN citroen araç kampanyası ne zaman? İlksan Citroen araç kampanyası…

İlksan Citroen araç kampanyası detayları sorgulanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı İLKSAN ( İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı) Genel Müdürlüğü tarafından yeni bir otomobil kampanyası düzenlendiği açıklandı. Kampanyaya göre Citroen marka sıfır kilometre otomobiller öğretmenlere uygun fiyatlarla satılacak. Öte yandan İLKSAN tarafından öğretmenlere finansman desteği de sağlanacak. Peki, İLKSAN citroen araç kampanyası nedir, ne zaman? İşte İlksan araç kampanyası 2022 hakkında merak edilenler…

İlksan araç kampanyası nedir?

İLKSAN araç kampanyası öğretmenlerin liste fiyatlarına yapılan ek indirimlerle otomobil satın almalarını sağlıyor.

İlksan araç kampanyası 2022 ne zaman?

Sıfır kilometre otomobil satışının yapılacağı kampanya 21 Eylül ile 29 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak. Bu kampanyadan yararlananlar otomobillerin bedellerinin tamamını nakit olarak ödeyecek. İLKSAN ödemede zorluk çekenler için ise 80 Bin TL borç verebilecek.

İndirimli satılan markalar nelerdir?

İLKSAN tarafından açıklanan kampanyaya göre öğretmenler Citroen’in C3 Aircross model sıfır kilometre otomobillerini satın alabilecek.


Citroen C3 Aircross FEEL BOLD 1.2 PureTech 130 HP EAT6 için liste fiyatına 42.500 TL indirim uygulanacak, bu aracın fiyatı 652.000 TL’den 609.500 TL’ye düşecek. Renk seçeneklerinde çelik gri ve platin gri olduğu bildirildi.

İLKSAN citroen araç kampanyası başvuruları nasıl yapılır, nereden?

Öğretmenler bu kampanyadan yararlanabilmek için İLKSAN’ başvuru yapmaları ve detaylı bilgi almaları gerekecek.

İLKSAN tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

21.09. 2022 tarihinde saat 10:00 'da CITROEN  marka araçlar ile  61. Araç Kampanyamız başlayacaktır. Kampanya 29.09.2022 tarihinde saat 17:00'da sona erecektir. Araç bedelinin tamamını nakit olarak ödemede zorlanan üyelerimiz, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 80.000,00 (Seksenbin) TL’ye kadar olan kısmını İLKSAN’ dan genel ikraz olarak kullanabilecektir.

Süt krizi kapıda Süt krizi kapıda

Genel ikraz borcu devam eden üyelerimizin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyemizin (muvafakatname olması halinde De-Ha AŞ’ nin) hesabına aktarılır. İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir.