SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine bayram ikramiyesi! 8 Bin lirayı bulabilir... SSK ve BAĞ-KUR emeklilerine bayram ikramiyesi! 8 Bin lirayı bulabilir...

Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün özel ekibi tarafından gerçekleştirilen takip sonucunda, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi olduğu gerekçesiyle 7 yıldır firari olarak aranan eski Yargıtay Tetkik Hakimi Necmeddin Özmen, Ankara'da yakalandı.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, örgütün haberleşme programı olan ByLock'u kullandığı tespit edilen Özmen'in, Etimesgut ilçesinde yakalandığı belirtildi. Firari olduğu süre boyunca kılık ve adres değiştirerek gizlenen Özmen'in, üzerinde başkalarına ait kimlikler bulundurup kullanarak kaçmaya çalıştığı ifade edildi.

Ayrıca, Özmen'in üzerinde 1 milyon 500 bin Türk Lirası değerinde avro, dolar, İsveç frangı ve altın ele geçirildiği belirtildi. Özmen'in yurt dışına kaçma hazırlığı içinde olduğunun değerlendirildiği ve Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde işlemlerinin sürdüğü belirtildi.