Özdağ, Soylu'nun kendisi 'Soros çocuğu' demesi üzerine bugün saat 11.00'de İçişleri Bakanlığı önüne gideceğini duyurmuştu.

Hakkında "Soros çocuğu" diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya, “Tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle!” diye seslenen Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Duydum ki İstanbul’dan bile Çevik Kuvvet getirip barikatlar kurmuşsun. Rezil korkak” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ için "Soros çocuğu" ifadesini kullandı. Özdağ ise Twitter'da yaptığı paylaşımda yarın İçişleri Bakanlığı'nın önüne gideceğini söyleyerek, Soylu'ya "Polisin arkasına saklanmadan bekle" dedi. Dün yaşanan bu olayın ardından bugün saat 11.00’de İçişleri Bakanlığı önüne neler yaşanacağı merak konusu oldu.

Özdağ, sabah saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda tekrar Bakan Soylu’ya seslenerek, “Süleyman eğer adamsan, eğer korkak değilsen, bugün saat 11.00’de polislerin arkasına sığınmadan bakanlığın önünde karşıma çakarsın” dedi. Özdağ, “Ama duydum ki, İstanbul’dan bile Çevik Kuvvet getirip barikatlar kurmuşsun. Rezil korkak” diye yazdı.
 

İbrahim Kalın, ABD’li Senatör Graham ile görüştü İbrahim Kalın, ABD’li Senatör Graham ile görüştü

Soylu’nun “Biz de buraya Moğolistan steplerinden geldik” ifadesine: İç işleri Bakanlığı bu cehaleti hak etmiyor

Özdağ bir diğer paylaşımda da Bakan Soylu’nun sığınmacıları savunmak için “Biz de buraya Moğolistan steplerinden geldik” dediğini belirterek, “Sülü, biz mülteci olarak mı geldik? Bizans, bize sığınmacı statüsü mü verdi? Sultan Alpaslan hayatta olsa seni kızılcık sobası İle döverdi. İç işleri Bakanlığı bu cehaleti hak etmiyor” ifadelerini kullandı.