Kamudanhaber - Özel Haber

Milli Eğitim Bakanlığının Twitter organizesi deşifre oldu…

Kamudanhaber sitemizde sabah yazdığımız haberde ; Milli Eğitim Bakanlığının öğretmenlere verilen başarı belgesinden sonra Twitter üzerinden yönetici ve öğretmenlere talimat vererek Twitter etkinliği düzenlediğini gündeme getirmiştik.

İşte haber 

https://www.kamudanhaber.net/mahmut-ozer-ziya-selcuk-doneminde-elestirdigi-ne-varsa-kendi-doneminde-yaptiriyor

Kamudanhaber sitemizde yaptığımız haberin belgesini Sözcü gazeteci eğitim yazarı Sultan Uçar, Twitter adresinden paylaştı.

İşte o twit 


Ankara ilinde eğitim yöneticilerine konuyu sorduk.

Ankara il müdürü Harun Fatsa talimatıyla , il müdür yardımcıları, şube müdürleri , ilçe müdürlerinin olduğu whatsap grubuna özel kalem müdürü Osman Şimşek’in mesaj olarak attığı ve daha sonra paylaşımı sildiği bilgisine ulaştık…

Sonuç olarak ; Milli Eğitim Bakanlığının organize ettiği ; #TeşekkürlerÖğretmenim Twitter etkinliği deşifre oldu…

Bakan Mahmut Özer, öğretmenlere vereceği başarı belgesinin açıklandığı gün Twitter üzerinden piar ve algı çalışması yapılması hoş olmadı.

Anayasa Mahkemesi MTV İptalini Görüşecek!...  Ek MTV Ödemesi Yapanlar Para İadesi Alabilecek mi? Anayasa Mahkemesi MTV İptalini Görüşecek!... Ek MTV Ödemesi Yapanlar Para İadesi Alabilecek mi?

YASAL UYARI: Yayınlanan haberin tüm hakları MYZ DİJİTAL MEDYA Grubu'na aittir. Kaynak gösterilse dahi haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.

Kamudanhaber.Net'i Twitter'dan takip etmek için tıklayınız

Kamudanhaber.Net'i Facebook'tan takip etmek için tıklayınız