Bu sefer kara kış kapıda! Havayı koklayan adam olarak anılan ünlü uzman ilk kar yağışı için tarihi verdi Bu sefer kara kış kapıda! Havayı koklayan adam olarak anılan ünlü uzman ilk kar yağışı için tarihi verdi

TV 100 ekranlarında canlı yayınlanan Pınar Işık Ardor ile Akşam Raporu programına katılan gazeteci ve eksi milletvekili Barış Yarkadaş, İYİ Parti Genel Başkanı Merak Akşener hakkında bir iddiada bulundu. Yarkadaş, Akşener'in partisinin yönetimini ittifak konusunda uyardığını açıkladı.

Barış Yarkadaş, söz konusu iddiayı şöyle dile getirdi:

"İYİ Parti tabanı Meral Akşener’i ve parti yönetimini uyardı, ‘Bize sormadan sakın ittifak yapmıyoruz biz kendi başımıza gireceğiz demeyin' dedi. Meral Akşener o yüzden 26 Ağustos’ta yapacağı konuşmayı yumuşattı, revize etti, tabandan gelen tepkileri göz önüne aldı. İYİ Parti’nin tabanı Göz göre göre sırf Meral Akşener’in ve arkadaşlarının egosu için İYİ Parti’nin İstanbul’da Ankara’da aday çıkartılmasına itiraz ediyor. Meral Hanım kendi tabanıyla inatlaşırsa İYİ Parti 5 puanın altına düşer, tarihe karışır, tabela partisi olur."