Yeni bakandan tebrik etmek isteyenlere çağrı: Fidan bağışı yapın!

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, kendisine tebrik çiçeği gönderilmesi yerine fidan bağışında bulunulmasını istedi.

GÜNCEL 09.08.2021, 10:26
Yeni bakandan tebrik etmek isteyenlere çağrı: Fidan bağışı yapın!

Milli Eğitim Bakanlığının Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre, Bakan Özer, Tarım ve Orman Bakanlığınca başlatılan "Geleceğe Nefes Seferberliği"ne destek çağrısında bulundu.

Bakan Özer, "Bakanlık görevim nedeniyle tebrik çiçeği gönderen herkese teşekkür ederim. Bundan sonrası için ricam: Hepimizi derinden üzen orman yangınlarında kaybettiğimiz 'can'ların yerine fidan bağışında bulunalım." ifadesine yer verdi.

Bakanlığın paylaşımında, https://gelecegenefes.com internet adresine erişim linki de yer aldı.

Yorumlar (6)
Öğretmen 1 ay önce
Çok güzel
Maarif 1 ay önce
Bakanım gözünün yağını yerim senin. Ne güzel icraatlar böyle. aynı icraatlarınızın artarak devamını diliyoruz
muallim 1 ay önce
Şov başlıyor...
muallim 1 ay önce
Daha önce bir işletme mezunun bakan yaptınız. Bakanlığın anasını ağlatıp gitti. Okullarımız birer işyeri müdürlerimizi de bir işveren yaptı. Ama unuttuğumuz bir şey var Okulları işyeri, müdürleri işveren ve görev yapanları da birer çalışan olarak görürseniz öğrencileri de üretilen mal ve hizmet olarak görürsünüz. Sayın Bakanımızda itü mezunu bir mühendis tarih tekerrür etmesin. öğrencilerimizin mal ve hizmet olmadığı okullarımızın da bir işyeri olmadığı günler dileği ile...
ADİLANE-06 1 ay önce
Bakanın yargı kararları hemen uygulayacağını ve Meb deki hukuk tanımaz anlayışını bitireceğini ümit ediyoruz. Hukuk Devletinin Bakanı olmak bunu gerektirir. Aksi durumda diğerlerinden farkı kalmaz.
Memoli 1 ay önce
Sayın bakanımız dan Özellikle Meslek lisesi memleket meselesi deyişi üzerinden sözde değil özde ve somut adımlar atacağını bekliyoruz. Önceki çalışmalarının yapacağı yeni güzel icraatlarının göstergesi olduğunu biliyoruz. Sayın Bakanımıza güveniyoruz. İnşAllah güzel iş ve iz bırakanlardan olacak.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49