Kahramanmaraş merkezli ve de 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6'lık iki şiddetli depremden en çok etkilenen şehirlerden biri olan  Gaziantep'te Şahinbey ilçesi Şenyurt Mahallesi Derinçukur Caddesinde bulunan Aydın Baba adlı parkta depremlerin etkisi sonucunda dev bir obruk meydana geldi. Oluşan sallantı şiddeti ile park olduğu gibi çökerken çevredeki evler ise herhangi bir zarar görmedi.

“Direk, ağaç ne varsa yuttu”
Obruğun meydana geldiği çevrede yaşayan vatandaşlar, “Depremden dolayı aşağıya indiğimizde büyük bir gürültü duyduk. Direk, ağaç ne varsa olduğu gibi aşağıya çöktüğünü gördük. Burası parktı, bu park yolun sonuydu, burada yol bitiyordu” ifadelerini dile getirdiler.
Şahinbey Belediyesi ekipleri, meydana gelen dev obruktan ötürü herhangi bir olumsuz kaza yaşanmaması için obruğun kenarlarını bariyer ile kapatılmasını sağladı.

Bahar Candan'ı Ramazan'da durduramadı! Para için çırılçıplak soyundu! Bahar Candan'ın yatak pozu tepki çekti... Bahar Candan'ı Ramazan'da durduramadı! Para için çırılçıplak soyundu! Bahar Candan'ın yatak pozu tepki çekti...