Bankalardan müşterilerine jestler devam ediyor. Bu seferki haberimiz Garanti bankasından geldi. Garanti bankası yeni yıl ile birlikte banka müşterilerine 1000 TL hediye edeceğini resmi sitelerinden duyurdu. İşte detaylar...

Kampanya Detayları:

 31 Ocak tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan* ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler, ilgili kartlarıyla 20 Şubat’a kadar yapacakları tek seferde 1000 TL ve üzeri ilk harcamaya 1000 TL bonus kazanacaktır.


Kampanyadan yararlanmak için Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvurularının Garanti BBVA Mobil, bonus.com.tr, moneybonus.com.tr üzerinden yapılması gerekmektedir.

Sağlıklı yaşam tarzı hafıza kaybını yavaşlatıyor Sağlıklı yaşam tarzı hafıza kaybını yavaşlatıyor


Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.


Kazanılan bonuslar 25 Şubat – 25 Mart 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir.


Kullanılmayan bonuslar 26 Mart 2023 tarihinde geri alınacaktır.


Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 1000 TL bonus kazanabilir.


Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları dahil değildir.


Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.


Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.


*Dijital kanallardan bankamız müşterisi olup, sonrasında garantibbva.com.tr, mobil, internet,

bonus.com.tr’den, moneybonus.com.tr kredi kartı başvurusu yapan ve önce bonus.com.tr’den kredi kartına başvurmuş sonrasında dijital kanallardan bankamız müşterisi olan kişiler