Özgür Özel: İYİ Parti'nin İşbirliği Kararını, Saygı ve Nezaketle Bekliyoruz Özgür Özel: İYİ Parti'nin İşbirliği Kararını, Saygı ve Nezaketle Bekliyoruz

Sosyal medya fenomeni Şule Kayatürk, kendisi ve eşi Yasin Türk hakkındaki mal varlığıyla ilgili iddialara yanıt verdi. İddialara göre çift, 16 villa, 28 daire, bir helikopter, 173 iş yeri ve bir yat sahibi olarak gösteriliyordu. Ayrıca, eski ve yeni fotoğraflarla çiftin değişen yaşam tarzı da sosyal medyada paylaşılmıştı.

Şule Kayatürk, bu iddialara sosyal medya üzerinden yanıt vererek iddiaları tiye aldı. Paylaşımında, "Yalanında bir adabı olur. Azıcık ucundan bari tutturasınız. Eşim dostum mesaj atıyor, 'Maden bu kadar mal varlığın vardı niye bize koklatmadın' diye. Gelen mesajları görseniz sinir krizi geçirirsiniz. İyi ki o kadar param yok." ifadelerini kullandı.

Bu olay, Türkiye'deki sosyal medya fenomenlerinin mal varlığı ve yaşam tarzlarına dair kamuoyu ilgisini çeken bir örnek olarak ortaya çıktı. Ayrıca, Sabancı Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, çiftin ödemesi gereken vergi miktarını açıklayarak ilgilileri uyardı.