İBB Başkanı İmamoğlu, Moda İskelesi'nin açılışı sonrası yaptığı konuşmada cümle kurmakta zorlanması ve yüz ifadeleriyle sosyal medyada gündem oldu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, geçtiğimiz gün restorasyon ve yeniden işlevlendirme çalışmaları tamamlanan Moda İskelesi'nin açılışında katıldı.

Açılış sonrası ise Ekrem İmamoğlu'nun gazetecilere karşı verdiği röportajdaki halleri gündem oldu.

KELİMELERİ BİR ARAYA GETİREMEDİ
Devamlı güldüğü ve kelimeleri toparlayamadığ konuşmasında İmamoğlu "Batırmaya çalıştıkları vapuru biz yüzdürüyoruz. Aramızdaki fark bu. Batırmayı da bir hizmet görürken, aslında onun yüzdürülmesi gereken, gerek, yüzdürülmesi gereken bir unsur olduğunu, İstanbul adına ihmal eden bir yönetimden bu yönetime geçtik" ifadelerini kullandı.

Öğretmenlerin Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Ne Zaman Bitecek? Kaç kişi bekliyor? Ne zaman başlayacaklar? Öğretmenlerin Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Ne Zaman Bitecek? Kaç kişi bekliyor? Ne zaman başlayacaklar?

EŞİNİN ENDİŞELİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ 
Röportaj sırasında Ekrem İmamoğlu'nun yanında bulunan Dilek İmamoğlu'nun, eşi konuşurken kelimeleri toparlayamamasına karşı endişeli tavırları ise dikkatlerden kaçmadı.