Türkiye İş Bankası, finans sektöründeki yeni müşteri kazanım kampanyalarına devam ederek, sıfır faizli "Hoş Geldin Kredisi" kampanyasını başlattı. Ülkenin en büyük özel bankası olan Türkiye İş Bankası, bu kampanya ile yeni müşterilerine ve daha önce bankanın ürünlerini kullanmış olan gerçek kişi tacirlere ve KOBİ'lere sıfır faizli kredi fırsatı sunuyor.

2023 yılında ikinci kez düzenlenen bu kampanya ile 100 bin TL'ye kadar olan kredi talepleri için 6 ay vadeli sıfır faizli kredi kullanma imkanı sunuluyor. Detaylı bilgiler isbank.com.tr adresinde yer alıyor ve kredi başvuruları Türkiye İş Bankası şubelerinden gerçekleştirilebiliyor.

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı tek celsede boşandı! İşte taraflardan ilk açıklama Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı tek celsede boşandı! İşte taraflardan ilk açıklama

Bankaların yeni müşteri kazanma amacıyla düzenlediği kampanyalar, müşterilere finansal destek sağlama noktasında önemli fırsatlar sunuyor. Türkiye İş Bankası'nın sıfır faizli "Hoş Geldin Kredisi" kampanyası da bu trende uygun bir örnek olarak öne çıkıyor.