Türkiye'nin etrafının karıştırılmak istendiğini söyleyen Bakan Soylu, "Hadi, oluştur terör koridorunu da görelim. Bu milletin gücünü kimse sınamasın. Türkiye'nin gücünü kimse sınamasın, sınayanın fesini kafasına ters giydiririm" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Kira fiyatları yüzde 150 arttı! İşte il il ortalama kira fiyatları Kira fiyatları yüzde 150 arttı! İşte il il ortalama kira fiyatları

Türkiye'nin etrafının karıştırılmak istendiğini söyleyen Bakan Soylu, "Etrafımızı karıştırıyorlar. Ama Erdoğan da çaktırmadan yapacağını yapıyor. Onlar bize hamle yapıyor, o da Doğu Akdeniz'e giriyor. Onlar bize hamle yapıyor, Libya'nın halkına milletine sahip çıkıyor" diye konuştu.

Türkiye atabileceği bütün adımları attığını ifade eden Bakan Soylu, "Orada terör koridoru oluşturmaya çalışıyorlar, biz de ona güzel bir cevap veriyoruz. Afrin'e giriyoruz, Cerablus'a, Azez'e, Elbab'a, Marez'e girdik mi? Resulayn'a, Tel Abyad'a girdik mi? Hadi bakalım oluştur terör koridorunu da görelim. Bu milletin gücünü kimse sınamasın. Türkiye'nin gücünü kimse sınamasın, sınayanın fesini kafasına ters giydiririm" dedi.