A101'in son kataloğu, ucuz iPhone satışını duyurarak teknoloji tutkunlarını heyecanlandırdı. Apple'ın tanıttığı iPhone 15, A101'de 47.999 TL fiyat etiketiyle satışa çıktı. Aynı zamanda Samsung, Realme ve diğer popüler markaların akıllı telefonları ile tablet ve bilgisayarlar da indirimli fiyatlarla tüketicilere sunuluyor.

iPhone 15'in yanı sıra iPhone 11 ve Samsung Galaxy S22 gibi çeşitli modeller de cazip fiyatlarla listeleniyor. Realme ve Redmi'nin uygun fiyatlı modelleri de bu indirim döneminde dikkat çekiyor. Ayrıca, elektronik aksesuarlar ve ev eğlence sistemleri de A101'in indirimli ürünleri arasında yer alıyor.

A101 şubeleri, ülke genelinde geniş bir alana yayılarak milyonlara hizmet veriyor. Bu indirim fırsatları sadece A101'in online platformunda geçerli olacak ve tüketicilere uygun fiyatlı teknoloji ürünleri alma şansı sunacak.

Nasıl faydalanabilirsiniz?

A101 online alışveriş platformunu ziyaret ederek bu indirimlerden yararlanabilirsiniz. İndirimler yalnızca online mağazada mevcut ve stoklar sınırlı olduğundan, hızlı davranmakta fayda var.

Yılbaşı ne zaman, hangi gün? 2024 yılbaşı tatili kaç gün tatil olacak? 31 Aralık tatil mi, yarım gün mü? 1 Ocak hangi güne denk geliyor? Yılbaşı ne zaman, hangi gün? 2024 yılbaşı tatili kaç gün tatil olacak? 31 Aralık tatil mi, yarım gün mü? 1 Ocak hangi güne denk geliyor?

Kampanya detayları ve ürün seçenekleri, A101'in resmi online sitesinde yer alıyor. Bu özel indirimlerden yararlanmak için A101 online sitesini ziyaret etmek ve kampanya süresince alışverişinizi gerçekleştirmek yeterli.