Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2024 Yılı 2. Dönem Uzman Erbaş Temini başvurularının bugün sona ereceğini açıkladı. Başvurularını henüz tamamlamamış adaylar için son başvuru saati 23.59 olarak belirlendi.

Başvurular saat 23.59'da sona erecek

MSB'nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda, 2024 Yılı 2. Dönem Uzman Erbaş Temini için başvuru sürecinin bugün tamamlanacağı belirtildi. Başvurular, personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapılabiliyor. Henüz başvurusunu yapmamış olan adaylar, işlemlerini belirtilen internet adresi üzerinden saat 23.59'a kadar tamamlayabilir.

MSB mobil uygulaması üzerinden başvuru takibi

Adaylar, başvurularını yalnızca internet sitesi üzerinden değil, aynı zamanda MSB'nin mobil uygulaması aracılığıyla da takip edebilirler. Başvuru sürecine dair tüm güncellemeler ve bilgilendirmeler mobil uygulama üzerinden erişilebilir durumda.

Son başvuru tarihine dikkat

Türk savaş gemileri KKTC'deki limanlarda ziyaret edilebilecek Türk savaş gemileri KKTC'deki limanlarda ziyaret edilebilecek

Milli Savunma Bakanlığı, başvuru sürecinin tamamlanması için adayların belirlenen son başvuru tarihine dikkat etmeleri gerektiğini belirtti. Başvuru yapmayan adayların, işlemlerini zamanında tamamlamaları önem taşıyor. Başvurular, saat 23.59 itibarıyla sona erecek.