Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan KPSS tepkisi geldi. Özdağ yaptığı açıklamada Bu hırsızlık 'ÖSYM başkanını görevden aldık, konu kapandı' diyerek kapatılamaz' dedi..

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Devlet Denetleme Kurulu'nu "Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sorularının çalındığı" iddialarını incelemekle görevlendirdikten sonra sınavları yapan kurum olan ÖSYM'nin Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün'ü görevden aldı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, "Bu hırsızlık 'ÖSYM başkanını görevden aldık, konu kapandı' diyerek kapatılamaz" sözleriyle tepkisini dile getirdi. Özdağ 'ÖSYM'yi Kasaplar Odası'na bağlayın. Bunlar da gençlerin geleceğini katlediyor.' dedi
 
Özdağ Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "AKP iktidarları döneminde çalınan sınav soruları değildir. Türk Milleti'nin devletine olan güveni çalınmıştır. Anne ve babaların evlatları için döktüğü alın teri, evlatlarımızın yarınları çalınmıştır. Bu hırsızlık 'ÖSYM başkanını görevden aldık, konu kapandı' diyerek kapatılamaz." ifadesini kullandı. 

Bakanlık mülakatında usulsüzlük iddiası! Bakanlık mülakatında usulsüzlük iddiası!