Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı eğitim faaliyetlerine devam ediyor. BilgiOcakta çevrim içi eğitim platformu üzerinden daha önce birçok çevrim içi sınav yapan Ülkü Ocakları bu kez binlerce öğrencinin katıldığı ALES deneme sınavı gerçekleştirdi. 

Düzenledikleri çevrim içi sınavları ödüllü olarak yapan Ülkü Ocakları ALES deneme sınavında da dereceye giren ilk 3 öğrenciye sürpriz ödüller verdi. 

Türkiye'nin dört bir yanından binlerce öğrencinin katıldığı ALES deneme sınavı BilgiOcakta çevrim içi eğitim platformu üzerinden düzenlendi. 

Yapılan sınavda 1. olarak dereceye giren Manisa'dan katılan öğrenci olurken, 2. ve 3. olan öğrenciler ise Adana'dan çıktı.

Ulaşıma kar engel oldu! 1308 yol, kar ve tipiden dolayı ulaşıma kapandı... Ulaşıma kar engel oldu! 1308 yol, kar ve tipiden dolayı ulaşıma kapandı...

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım da sosyal medyadan yaptığı paylaşımla dereceye ve sınava giren öğrencileri tebrik etti. 

Genel Başkan Yıldırım paylaşımında, "Ülkü Ocakları olarak, gençlerimizin yoğun ilgisi ve katılımlarıyla gerçekleştirdiğimiz ödüllü, çevrim içi ALES Deneme Sınavı sonucunda dereceye giren kardeşlerimizi tebrik ediyorum." ifadelerine yer verdi.