Bugün oynanan dokunulmazlık oyununda yer almadığı görülern Berdam Mardini ile ilgili açıklamayı Acun Ilıcalı yaptı. En son yarışmasında tansiyonu düşen Mardini bugünki oyunda yer almadı. Seyircilerin merakla beklediği diskalifiye mi edildi sorusunun cevabı Ilıcalı’dan geldi. 

2023 Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi Kayıt Yenileme ve Sınav Tarihleri belli oldu 2023 Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Bahar Dönemi Kayıt Yenileme ve Sınav Tarihleri belli oldu

Acun Ilıcalı açıklamasında ;Adadaki zor koşullarına ayak uyduramayan Berdan Mardini’nin sağlık sorunları yaşadığını ve yarışmaya daha fazla devam edemeyeceğini yapım ekibine bildirdiğini söyledi. Takım arkadaşları ve seyircilerin üzülerek karşıladığı bu ani ayrılık kararının ardından bir ayrılık haberi de eski manken ünlüler takımı yarışmacısı Seçkin Piriler’den geldi. 

Duygusal ve fiziksel anlamda Ada koşullarına uyum sağlayamayan Seçkin Piriler yarışmadan ayrılma talebinde bulundu. Bu iki ayrılık sonrasında takımlardaki dengenin bozulmaması için yedek yarışmacıların yarışmaya dahil olması bekleniyor.