Cumhurbaşkanı Erdoğan soruları yanıtladı! İYİ Parti ittifakı takvimi etkileyecek mi? İstanbul adayı belli mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan soruları yanıtladı! İYİ Parti ittifakı takvimi etkileyecek mi? İstanbul adayı belli mi?

Sakarya'da bulunan bir fabrikada yaşanan iğrenç bir olay, bir işçinin yoğurtlu ıspanak yemek yerken yediği et parçasının fare olduğunu fark etmesiyle ortaya çıktı. Olayın ardından fabrika yönetiminin işçilere tehditler savurduğu iddia ediliyor.

İsmi belirlenemeyen bir işçi, yemekhanede yoğurtlu ıspanak yemeğini yerken, et parçası zannedip ağzına attığı lokmasında bir fare buldu. Çiğnedikçe fare parçasının ağzında büyüdüğünü fark eden işçi, olayın şokunu yaşadı. İşçinin tepkisiyle yemekhanede hızla yayılan haber, diğer işçilerin de fotoğraf ve görüntülerle tepkilerini dile getirmesine neden oldu.

İddialara göre, fabrika yönetimi olayın dışarıya sızmaması için işçilere sert bir şekilde tehditler savurdu. Yönetimin, herhangi bir bilgi, fotoğraf ya da görüntünün paylaşılmaması için baskı yaptığı belirtiliyor.

Sakarya Medyabar'ın haberine göre, işçilerin daha önce de yemek şirketiyle ilgili bazı şikayetleri olduğu ancak fabrikanın bu şikayetlere dikkat etmediği öne sürüldü.