Maaş promosyon sözleşmesi biten ya da geçmişte imzaladığı promosyon anlaşmasını günümüz koşullarında yetersiz bulan kurumlar bankalarla yeni promosyon anlaşması için görüşmelere devam ediyor.

Promosyon ihalelerinden kimi zaman çalışanların yüzünü güldürecek miktarlar gelirken kimi zaman da çalışanları hayal kırıklığına uğratacak miktarlarda çıkabiliyor.

Promosyon ihalesi için görüşmelere öncülük eden kurumlar veya sendikalar çalışanlara en fazla avantaj sağlayacak teklife 'evet' yanıtını veriyor.

Bu kapsamda son promosyon anlaşması haberi Van İl Milli Eğitim Müdürlüğünden geldi.  Türkiye İş Bankası ile imzalanan 3 yıllık sözleşme kapsamında 11 bin personele hesaplarına banka, peşin olarak 13.500 TL ödeme yapacak ve buna ek olarak kredi kartlarına 500 TL para puan tanımlanacak.

İletişim Başkanlığı'ndan Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama İletişim Başkanlığı'ndan Erdoğan'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama

11 bin personeli kapsayan anlaşma için imzalanan promosyon miktarı Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları tarafından günümüz koşullarında imzalanan diğer promosyon anlaşmalarına göre yetersiz bulundu.