Ünlü AVM'de giyinme kabininde iğrenç istismar! Cinsel organını gösterip... Ünlü AVM'de giyinme kabininde iğrenç istismar! Cinsel organını gösterip...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son hava durum tahminine göre: Yurdun büyük bir bölümünün az bulutlu ve açık, zamanla Trakya, Marmara'nın güneyi, İç Ege, Akdeniz ve Karadeniz'in iç noktaları, İç Anadolu'nun kuzey ve batısı ile Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunun parçalı bulutlu, öğle saatlerinden itibaren Edirne, Kırklareli, Bilecik, Kütahya, Afyonkarahisar, Eskişehir, Çankırı, Sivas, Bolu, Karabük, Kastamonu, Çorum, Ankara'nın kuzey ve batı çevreleri, Konya'nın batı noktaları, Çanakkale'nin güneyi, Balıkesir'in batısı, Bursa'nın doğusu, Antalya'nın kuzeybatı ilçeleri (Elmalı ve Korkuteli), Rize'nin iç noktaları ve Erzurum'un kuzey çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın etkili olacağı değerlendirildi.

Sıcaklık seviyelerinde ise bir değişiklik beklenmiyor, yurt genelinde mevsim normallerinin 4 ila 10 derece üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

Rüzgarın ise, özellikle kuzey taraflardan hafif arasıra orta kuvvette eseceği düşünülüyor.