Halkbank, memurlara özel 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini duyurdu! Halkbank, memurlara özel 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini duyurdu!

Gazeteci Fatih Altaylı'ya konuşan İYİ Parti lideri Akşener, , "Ankara ve İstanbul’da yerel seçimlere kendi adaylarınızla girecekmişsiniz, doğru mu?" sorusuna yanıt verdi.

Şu an için herhangi bir partiyle bir aday üzerine anlaşmaları olmadığını söyleyen Meral Akşener, ortak adaya parti olarak kapalı olmadıklarını söyledi. Prensip olarak uzlaşamadıkları her yerde kendi adaylarını çıkaracaklarını söyleyen İYİ Parti lider i, Kürşat Zorlu'nun sözlerini şu şekilde değerlendirdi:

"Kürşad Bey’i (Prof. Kürşad Zorlu) tanırsınız. Bu, onun temkinli üslubudur. Tedbiren böyle bir şey söylemeyi uygun görmüştür.Yerel seçimde ittifak zaten yok. Aday isimleri üzerinde anlaşmalar, uzlaşmalar olabilir. Şu an için de ortada üzerinde konuşulacak, uzlaşılacak isimler olmadığı için Kürşad Bey de bizim kendi adayımızı çıkaracağımızı söylemiştir. Prensip olarak uzlaşamadığımız her yerde adayımızı çıkarırız. Ortak adaylara kapalı değiliz ama bu her halükarda destekleriz anlamına da gelmez."