Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın memur ve emekli maaşlarının erken yatacağını söylemesinin ardından maaş ödemeleri bugün yapıldı. Yapılan ödemelerle birlikte memur ve emeklilerin maaş farklarını alacağı tarih merak konusu oldu.

Tarım Kredi Marketleri’nde indirim başlıyor! Ürünlerin tam listesi belli oldu, yeni açıklama geldi Tarım Kredi Marketleri’nde indirim başlıyor! Ürünlerin tam listesi belli oldu, yeni açıklama geldi

Memur maaşlarının ödenmeye başkanmasıyla birlikte oluşan fark ödemelerinin de normal şartlarda Ağustos ayının 1 veya 2. gününde yapılması bekleniyordu. Ancak memur maaşlarının erken ödenmesiyle birlikte fark ödemelerinin de erken yapılması ihtimali ortaya çıktı. Farkların Temmuz ayı sonunda yapılması ihtimaller dahilinde. Bazı uzmanlar ise ödemelerin zamanında yapılacağını işaret ediyor.

MEMUR EMEKLİSİ MAAŞ FARKLARI NE ZAMAN HESAPLARA YATACAK?

Memur emeklileri maaş farklarını ne zaman alacak sorusu henüz netlik kazanmadı. Memur emeklileri maaşlarını 1 ile 5 Temmuz tarihleri arasında alabiliyordu. Ödeme tarihi 1-5 Temmuz tarihleri arasındaydı. Memur emeklilerinin maaş farklarını ne zaman alacağının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Ödeme tarihinin netleştirilmesi bekleniyor.