Uzmanlar'dan kritik uyarı: Ekim ayında tüketmeniz gereken şifa kaynağı besinler Uzmanlar'dan kritik uyarı: Ekim ayında tüketmeniz gereken şifa kaynağı besinler

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş cephesinden, belediye başkanlığı adaylığı süreci ile ilgili ilk açıklama geldi.

TV100'de canlı yayınlanan Kübra Par'la Farklı Açılar programına katılan Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın yeniden belediye başkanı adayı olma süreci ile ilgili bir açıklamada bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın, belediye başkanı adayı olma durumu ve belediye başkanı adayı olacağı partinin İYİ Parti ya da CHP'den mi aday olacağına dair sorular gündemden düşmüyordu. Bu konu ile ilgili Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Koordinatörü Volkan Memduh Gültekin Kübra Par'a şöyle açıklamada bulundu:

"Süreci takip ediyoruz, tartışmaya girmiyoruz. Bu süreçte Ankara’daki projelerimizi hızla tamamlıyoruz. Ankara’ya odaklıyız, Ankara halkına hizmet etmeye devam edeceğiz." dedi.