İYİ Parti lideri Meral Akşener'in sert eleştirilerle masadan kalkmasının ardından Ankara kulisleri de hareketlendi. Akşener'e yeni bir teklif gittiği öğrenilirken bu teklifin "2 yeni cumhurbaşkanı yardımcısı ismi" olduğu iddia ediliyor.

2 İSİM İDDİASI

Bu süreçte İYİ Parti'nin de CHP'nin de adaylık görüşleri konusunda geri adım atmadığı ancak bir "3. Yol" arandığı vurgulandı. Akşener'e yeni bir teklif gittiği öğrenilirken bu teklifin "2 yeni cumhurbaşkanı yardımcısı ismi" olduğu iddia ediliyor. Bu isimlerin ise İmamoğlu ve Yavaş olabileceği ileri sürülüyor. Bu konuda resmi bir açıklama yapılmazken, altılı masa kurmayları, "Bazı sürpriz gelişmeler olabilir" yorumu yapıyor.

Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi faizleri güncellendi. Bankalardan bayram müjdesi! Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi faizleri güncellendi. Bankalardan bayram müjdesi!

Millet İttifakı'nın 14:00'teki toplantısının 6'lı mı 5'li mi olacağına dair hala netlik bulunmazken İYİ Parti'de başkanlık divanı toplantısı gerçekleşiyor. Buradan çıkacak görüşe Akşener'in Saadet Partisi'ne gidip gitmeyeceği netleşecek.