Kamudanhaber - Özel Haber
Mehmet Diktaş

Kahramanmaraş merkez üssü olmak üzere ülkemizde 10 ilimizde deprem oldu. Depremzedelerin yanında olan Kızılay ve AFAD personel alımı için duyuru yaptı. Alınacak personellerin şartları duyuruldu.

KIZILAY İŞÇİ VE PERSONEL ALIM İLANI

Muhaseba Uzmanı elaman alım ilanı;

Üniversitelerin İşletme, Maliye, Muhasebe bölümlerinden lisans derecesinde mezun olmak, 
SAP modüllerinde en az 2 yıl deneyimli (Öncelik FI, tercihen MM,CO,SD modülleri), 
İletişim becerileri güçlü, analitik düşünebilen, araştırmacı, ekip çalışmasına yatkın, 
Yoğun çalışma temposuna ve esnek çalışma saatlerine uygun,İnsan ilişkileri kuvvetli, çözüm odaklı,İş takibi ve dokümantasyon hazırlama ile raporlama konusunda başarılı, Tercihen askerlik görevini tamamlamış (Erkek adaylar için) 
Office programlarını iyi derecede kullanabilen ( Excel,Word,Power Point), Özellikle excel’i çok iyi derecede kullanabilen,SMMM belgesi olan, 
Üretim İşletmelerinde Muhasebe, Maliyet ve bütçe ile ilgili en az 5 yıllık tecrübesi olan.
Tercihen aktif araç kullanabilen elamanlar alınacaktır.

AFAD PERSONEL ALIM İLANI

Afad kendi resmi internet sitesinde sözleşmeli personel alim duyurusu yapıldı.

Afad’ın yayınlamış olduğu ilan metninde ;

Başkanlığımız merkez teşkilatında çalıştırılmak üzere; 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ve 6/6/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” çerçevesinde, toplam 70 adet boş pozisyona giriş (sözlü) sınavı ile sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Sözleşmeli personel alım duyurusu AFAD’ın resmi sitesinde yayınlandı.

Haftaya bu haberi okumadan başlamayın! Yarın Hava durumu Nasıl Olacak? 19 Mart Gecesi ve 20 Mart için güncel tahminler! Haftaya bu haberi okumadan başlamayın! Yarın Hava durumu Nasıl Olacak? 19 Mart Gecesi ve 20 Mart için güncel tahminler!

İşte o duyuru metni