Bakırköy'de sokakta ekonomi üzerine yapılan röportajda araya giren yaşlı adam çevredekieri şoke etti. Yaşlı amca gençlere “Çıkar telefonunu” göster deyince gençler 'Ben bunları şaka zannediyordum' diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

İstanbul'da gençlerle 'telefonunu çıkaar göster' diyen dayı arasındaki tartışma sosyal medyada gündem oldu.

İstanbul Bakırköy’de gerçekleşen bir sokak röportajında ekonomi tartışılırken yaşlı bir adam 4 bin 500 lira emekli maaşıyla geçinebildiğini ve bin lira da artırabildiğini söyleyince çevredekiler şaşırdı.

MEB (AÖL) açık lise sınav giriş tarihi ne zaman? Açık lise sınavlarına nasıl başvuru yapılır? AÖL sınav giriş ekran MEB (AÖL) açık lise sınav giriş tarihi ne zaman? Açık lise sınavlarına nasıl başvuru yapılır? AÖL sınav giriş ekran

Daha sonra bir gencin kendisine oturduğu evin kirasını sorması üzerine “2 bin lira” kira veriyorum diyen adama, genç ise “Neden 2 bin liralık evde oturuyorsun bin liralık evler de var” deyince olan oldu.

Yaşlı adam gence dönerek “Çıkar telefonunu” dedi.

Bunun üzerine orada bulunan bir başka genç, “Ben bunları şaka zannediyordum bu arada, harbi gerçekmiş” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.