Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde Kafeteryada Silahlı Saldırı! Yaralılar Var Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde Kafeteryada Silahlı Saldırı! Yaralılar Var

İstanbul Sultanbeyli'de, özel bir firmaya ait iş yerinde çalışan işçilerin konakladığı konteynerde çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti. Mimar Sinan Mahallesi Sarayburnu Sokak'ta meydana gelen olayda, henüz belirlenemeyen bir nedenle çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle kontrol altına alındı. Yaralanan 2 işçi hastaneye sevk edilirken, yapılan incelemede 3 işçinin hayatını kaybettiği tespit edildi.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye, polis ve sağlık ekipleri, yangına müdahale etti ve alevleri söndürdü. Yangında yaralanan 2 işçi, sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, özel bir firmanın işçi konaklama konteynerinde çıkan yangında 3 işçinin hayatını kaybettiği belirtildi. Açıklamada, yangının neden çıktığına dair incelemelerin sürdüğü ve olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ifade edildi.