İş Bankası mobil uygulamasına giren vatandaş, sistemden işlem yapamadığını fark etti. Kullanıcılar sosyal medyada varlıklarını göremediğini dile getirdi.

Mobbing yüzünden intihar etmek isteyen polisin mektubu ortaya çıktı: Adalete inancım kalmadı... Mobbing yüzünden intihar etmek isteyen polisin mektubu ortaya çıktı: Adalete inancım kalmadı...

Bugün öğleden sonra birçok İş Bankası mobil uygulamasının kullanıcısı "İşCep" uygulaması üzerinden yaptığı işlemleri görüntüleyemediğini bildirdi. Konu hakkında kullanıcılar sosyal medyada paylaşımlarda bulundu. En çok rastlanan sorun ise uygulamanın girişleri kabul etmemesi, borsa izleme ve işlem yapma ekranlarının gelmeyişinin olduğu belirtti.

Kullanıcılara çeşitli web sitelerinin ve hizmetlerin durumu hakkında gerçek zamanlı bilgi sağlayan çevrimiçi bir platform olan Downdetector verilerine bakıldığında ise kullanıcılar tarafından yapılan paylaşımın yansımaktadır. Site verilerine göre bugün 12:30 sonrasında başlayan sorun  nedeniyle birçok kişinin İş Bankası ve İşCep uygulamasına erişim sağlayamadığı ortaya çıktı.

Sorunun şu an için devam ettiği ifade edildi.