Kanal D'nin sevilen dizisi "İnci Taneleri", izleyiciler tarafından merakla beklenen 11. bölümüyle 18 Nisan Perşembe günü saat 20.00'de ekrana geri dönüyor. Reyting rekorları kırarak adından sıkça söz ettiren dizi, 2 haftalık aranın ardından iddialı bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden çıkan ve başrolünü üstlendiği, BKM yapımı bu dizi, zengin oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekiyor.

İliç'te altın madenindeki heyelana ilişkin bilirkişi raporu tamamlandı İliç'te altın madenindeki heyelana ilişkin bilirkişi raporu tamamlandı

18 Nisan'daki yeni bölümde, Hazar Ergüçlü tarafından canlandırılan Dilber karakteri, pavyonun açılışını yeni bir şarkı ve muhteşem bir dans gösterisiyle yapacak.

Dizide ayrıca, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan gibi yetenekli isimler de rol alıyor.

Yönetmen koltuğunda oturan Şenol Sönmez'in rehberliğinde, "İnci Taneleri" her hafta olduğu gibi bu hafta da yeni bir hikaye ile seyircisini ekrana davet ediyor.