Savunma Sanayii Başkanlığından Baykar Açıklaması: Teşvik ve Destek Programlarına Başvurulmadı Savunma Sanayii Başkanlığından Baykar Açıklaması: Teşvik ve Destek Programlarına Başvurulmadı

Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve başrollerinde Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka ve Rıza Kocaoğlu gibi önemli isimlerin yer aldığı dizi, izleyicileri her yeni bölümüyle kendine daha çok bağlamayı başarıyor. Ancak, geçtiğimiz saatlerde ortaya atılan bir iddia, dizinin hayranlarını şaşkına çevirdi.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre, dizide Azem'in oğlu Cihan karakterine hayat veren Kubilay Aka'nın diziye veda edebileceği söylentileri kulislerde dolaşmaya başladı. Henüz resmi bir açıklama olmamakla birlikte, Aka'nın ayrılma kararı aldığı ve dizide nasıl bir yol izleneceği konusunda hazırlıkların başladığı belirtiliyor.

Bu iddia, dizinin takipçileri arasında büyük bir merak ve heyecan uyandırdı. Kubilay Aka'nın karakterinin diziden ayrılması, İnci Taneleri'nin ilerleyen hikayesinde nasıl bir dönüşüm yaşanacağı konusunda spekülasyonlara yol açtı. Ancak net bir bilgi olmadığı için izleyiciler, gelecek bölümleri heyecanla beklemeye devam ediyor.