Trafik kazası nedeniyle hastaneye getirilen ve aralarında husumet olduğu belirtilen 3 kişiyi tomografi sırasında bıçaklamıştı

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, salı günü geçirdikleri kaza sonrası devlet hastanesine getirilen husumeti bulunduğu iddia edilen 3 kişiyle, bir jandarma görevlisini yaralayan Neslihan G. tutuklandı.

Otoparkta Ölüsü Bulundu Otoparkta Ölüsü Bulundu

Manavgat'ta önceden dünür olan iki aile arasında bir süredir yaşanan anlaşmazlık husumete dönüştü. Geçen hafta cumartesi günü, Gündoğdu Mahallesi'nde M.D., içinde diğer aileden T.G.'nin bulunduğu araca pompalı tüfekle ateş açtı.

Yaralanan T.G., Manavgat Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedaviye alındı. M.D. ise jandarma tarafından gözaltına alındı. Salı günü adliyeye sevk edilen M.D. tutuklandı.

30 Ağustos Salı günü saat 12.00 sıralarında, Kumköy Turizm Merkezi'nde içinde Ş.D., M.D. ve Ç.K.'nin bulunduğu otomobil, trafik kazasına karıştı.

Film çektirmek için beklerken bıçakladı
Yaralanan Ş.D., M.D. ve Ç.K. ekipler tarafından Manavgat Devlet Hastanesi'ne getirildi. Aynı hastanede tedavisi süren T.G.'nin ziyaretine giden ablası Neslihan G., husumetli oldukları Ş.D., M.D. ve Ç.K.'nin hastaneye getirildiğini öğrendi.

Bunun üzerine Neslihan G., eşi U.G., kardeşi Z.G. ve akrabaları S.C. ve A.İ. ile birlikte hastanenin acil servisine inerek, hasımlarına saldırdı. Neslihan G. yanında taşıdığı bıçakla önce tomografi bölümünde film çektirmek için sıra bekleyen Ç.K.'yi, ardından diğer bölümlerde bulunan Ş.D. ve M.D.'yi bıçakla yaraladı.

Bu sırada tarafları ayırmaya çalışan jandarma görevlisi de bacağından bıçakla yaralandı. Yaralılar, aynı hastanede tedaviye alındı. Jandarma görevlisi tedavisinin ardından taburcu edilirken, Ç.K.'nin ise hayati tehlikesinin atlattığı belirtildi.

Sulh ceza hakimliğine sevk edilen Neslihan G. ise 'kasten yaralamak' suçundan tutuklandı.