HALKBANK'TAN 2 AY ERTELEMELİ 48 AY VADELİ TAŞIT KREDİ
Halkbank, müşterileri için taşıt kredisi hazırlıklarını bitirdi ve müşterilerine duyurdu. Seçtiğiniz araca düşük faiz oranıyla kredi çekebilirsiniz. İyi bir krediniz ve düzenli bir geliriniz varsa, kredi alma olasılığınız daha yüksektir. Kredi kampanyasında sadece vade ve kredi tutarı değil, çeşitli geri ödeme planları da içermektedir

Halkbank'tan 48 Ay Vadeli Taşıt Kredisi

Finansman kampanyasında ödemelerin de esnek olarak hazırlandığı bildirildi. Sabit yinelenen ödemelere alternatif olarak iki aylık ertelenmiş bir seçenek mevcuttur. Bu da sizi kredi açısından avantajlı bir konuma getirir. Kredi paketlerine bakıldığında, genellikle sabit ödeme planları sunarlar.

Halkbank, müşterilerine sınır ötesi seyahat seçeneği bırakrken faiz oranlarını yüzde 1,63 şeklinde belirledi. Yeni araç alırken taşıt kredilerine yüzde 1,63 faiz oranı uygulanmaktadır. İkinci el araçlarda ise başlangıç ​​faiz oranı yüzde 1,65'tir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Depremin yaşandığı 10 ilimizi, genel hayata etkili afet bölgesi olarak ilan ediyoruz. Cumhurbaşkanı Erdoğan: Depremin yaşandığı 10 ilimizi, genel hayata etkili afet bölgesi olarak ilan ediyoruz.

Faiz oranları hakkında bilgi almak için lütfen Halkbank müşteri hizmetlerini arayın, size en yakın banka şubesini veya resmi internet sitesini ziyaret edin. Halkbank'ın otomobil alacaklara yönelik yoğun ilgi gören kredi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.