Üniversite tercihlerine ilişkin YÖK Başkanı Özvar'dan açıklama!

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Erol Özvar, "YÖK çatısı altında ilkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Sanal Fuarda, 200 yükseköğretim kurumu yer alacak, merak ettiğiniz hususları canlı sohbet ortamında üniversitelerimizin yetkililerinden öğrenebileceksiniz" dedi.

GÜNCEL 04.08.2021, 14:43
Üniversite tercihlerine ilişkin YÖK Başkanı Özvar'dan açıklama!

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Erol Özvar, "YÖK çatısı altında ilkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Sanal Fuarda, 200 yükseköğretim kurumu yer alacak, okumak istediğiniz üniversite ile ilgili merak ettiğiniz hususları canlı sohbet ortamında üniversitelerimizin yetkililerinden öğrenebileceksiniz" dedi.

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Erol Özvar, konu hakkında sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Sevgili öğrenciler, program ve üniversite tercihi bağlamında geleceğiniz açısından önemli bir karar verme sürecindesiniz. Üniversite tercihi yapacak adaylarımıza bu süreci kolaylaştırmak için ’Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2021’ adıyla üniversitelerimizi dijital platformda tanıtmak amacıyla bir fuar düzenliyoruz. YÖK çatısı altında ilkini geçen yıl gerçekleştirdiğimiz Sanal Fuarda, 200 yükseköğretim kurumu yer alacak, okumak istediğiniz üniversite ile ilgili merak ettiğiniz hususları canlı sohbet ortamında üniversitelerimizin yetkililerinden öğrenebileceksiniz. Fuarın, tercih sürecinizi kolaylaştıracağına, daha doğru bir program ve üniversite tercihi yapabilmenize katkı sağlayacağına inanıyorum. Yapacağınız tercihin size, ailenize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. https://sanalfuar.yok.gov.tr" dedi.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49