banner1990

banner1989

Öğretmen Camiasına Fahişe Benzetmesi Yapan Ekşi Sözlük Özür Dilemelidir

1 milyonluk öğretmen camiasına fahişe benzetmesi yapan ekşi sözlük , öğretmen camiasından özür dilemelidir ! Haddini bilmelidir !

GÜNCEL 15.05.2019, 21:33 15.05.2019, 21:43
Öğretmen Camiasına Fahişe Benzetmesi Yapan Ekşi Sözlük Özür Dilemelidir

Kamudanhaber - Özel Haber

Milli Eğitim Bakanlığı bugün yeni eğitim takvimini açıkladı .

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yeni eğitim sistemine ilişkin açıklamalarda bulundu .
Yapmış olduğu açıklamalarda ; 13 haftalık yaz tatili yeni eğitim sisteminde 2 hafta kısaltılırken nisan ve kasım aylarında birer haftalık ara tatiller konuldu.

Bakan Selçuk ; 
Ara tatillerde öğretmenler, okullar kurumsal işleyişe yönelik bir takım öz değerlendirmeler yaparak çeşitli iyileştirmelere gidecekler. Yapılandırılmış ara tatillerde; çocuklara ve öğretmenlere dinlenme ve etkinliklere katılma fırsatı veriliyor. Öğretmenlerimiz çok yoruluyorlar. Ara tatillerde yeni bir yapılanma söz konusu. Birer haftalık tatillerin, sadece tatil olarak değerlendirilmemesi, çocukların eğitimsel faaliyetlere katılması da hedefleniyor.” dedi.

Öğretmenlere sahip çıkan tavrı ile tanınan Bakan Ziya SELÇUK’un ; öğretmenlerimiz çok yoruluyorlar , açıklamasının ardından Ekşi sözlükte öğretmenlere hakaret içeren bir başlık açıldı .

Öğretmenlikle fahişelik arasında fark olmaması başlığı ile sayfa açan ekşi sözlüğe Twitter üzerinden öğretmenler tepki gösterdi .

Milli Eğitim Bakanı Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU , Twitter üzerinden #haddinibilekşisözlük tagını açtı .

Hamza Aydoğdu’nun açmış olduğu buntaga öğretmenler ve eğitim camiası destek verdi .

#haddinibilekşisözlük etiketi kısa sürede Twitter’da TT listesinde ilk sıraya oturdu .

Bir milyonluk öğretmen camiası , öğretmenlere saygısızlık yapan ekşi sözlüğü sosyal medyada tükürüğü ile boğdu ...

Ekşi sözlüğe fahişelik yapmaması gerektiği hatırlatıldı ve ekşi sözlüğün kapatılması istendi ...

Kaynak: www.kamudanhaber.net
Yorumlar (1)
Suat YILDIZ Çaldağ 1 yıl önce
Egitim ilkelerini hayatının bir köşesine alamamış,eğitim ilkelerinden nasiplenememis,eğitim,ahlak yoksunu şahsiyetin yegane sahibi ekşi sözlük sahibi Edep faziletiyle yoğrulmamis bu tür alçak söylemleri ifade etme terbiyesizlig inde bulunan, ahlaksızlık ve saygısızlık tavırlarıyla kişilikleri teşekkül etmiş bu şeref mahrumu onursuzlarin; Vatanını ve milletini yüceltmeye çalışan herdem Fazilet ,üstün ahlak ve bireylere saygı düsturuyla eğitim ve öğretim gibi en şerefli görevleri kendine vazife bilmiş ,mukaddes mesleğini şerefle icra etme mutluluğunu kendinde bulan tüm eğitim mümessilleri olan Öğretmenlerden hiç vakit kaybetmeden ivedilikle Özür dilemeleri gerekmektedir.Öğretmenlere atfedilen bu çirkin sözlü saldırılari şiddetle kınıyorum. Anlaşılan o ki ekşi sözlük sahibi bu zavallilar insanlığın taa gerisinde kalarak adamlikta ve insanlıkta bir kademe ilerleyememis zavallilar.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Namaz Vakti 28 Mayıs 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49