banner1990

banner1989

Memursen Şubesi Estetik Anlaşmasını İptal Ettiği İçin Tazminat Ödeyecek

Memursen şubelerince üyelerine estetik indirimi anlaşması yapılmıştı. Konuyu ilk kez Kamudanhaber sitemiz dile getirmiş ve üyelerden çok sayıda tepki mesajı gelmişti . Anlaşmalar genel merkez tarafından tek tek iptal ediliyor . Tazminat ödenerek ...

GÜNCEL 24.02.2020, 22:18 24.02.2020, 22:32
Memursen Şubesi Estetik Anlaşmasını İptal Ettiği İçin Tazminat Ödeyecek

Kamudanhaber - Özel Haber

Memursen şubeleri üyelerine yönelik estetik anlaşmalar imzalamış bu konuyu ilk kez Kamudanhaber sitemiz dile getirmişti. 
Sendika üyeleri ve eğitim camiasından ciddi tepkiler gelmişti. 

Özellikle Memur-Sen Konya teşkilatının yaptığı güzellik anlaşmasında Genital Renk açtırma işleminde indirim alması yuh artık dedirtmişti .

Ali Yalçın gelen tepkilere dayanamadı ve estetik anlaşmalarını genel merkezden iptal ettirdi .

Ali Yalçın’ı tebrik ediyoruz .


Sendikacılığı ayağa düşüren , Memur-Senin misyonuna aykırı hareket eden ve sendikaya zarar veren şubelerin bundan sonraki süreçte daha dikkatli davranmaları için uyarı geldi ve anlaşmalar iptal edildi .

Konya gibi mutaassıp bir şehirde Genital Renk Açtırma anlaşmasına imza atan şube başkanı, Google “ Genital Renk Açtırma “ nedir diye yazsaydı yüzü kızarırdı .

Memur-Sen şubesinin yaptığı bu anlaşmanın ne kadar rezalet bir durum olduğunu anlamak için Google “ Genital Renk Açtırma “ yazmanız yeterlidir .

Biz edebimizden bu anlaşmanın ne anlama geldiğini yazamadık .

Memur-Sen Konya Şubesinin Genital Renk Açtırmayı da içeren estetik anlaşması iptal edildi . Memur-Sen Konya şubesinin yaptığı anlaşmada , taraflardan birisi bu anlaşmayı iptal ederse 30 bin TL tazminat öder maddesi konulmuş .

Konya Memur-Sen şubesinin yaptığı anlaşma genel merkez tarafından iptal edildiği için , Konya Memur-Sen şubesi 30 bin TL tazminat ödeyecek .

Sendika şubesinin yaptığı anlaşmayı yazdık , bize operasyon çekiliyor denildi .

Madem bu anlaşma sıkıntılı değildi neden iptal edildi ?

Şube başkanlarının Memur-Sen’in misyonuna uygun davranmadıklarını ve üyeleri rencide ettiklerini yazdığımız zaman bizi hedef yapanlar önce sendika genel merkezini zor duruma düşüren başkanlarını uyarmalıdır .

Konya Memur-Sen şubesinin ödeyeceği 30 bin TL tazminat kimin cebinden çıkacak ?

İşin daha da vahimi , art niyetli kişiler öğretmenler odasında bu anlaşma içeriği ile ilgili Eğitimbirsen üyelerine şaka yollu da olsa takılacak olsalar bunun hesabını kim verecek ?

Kaynak: www.kamudanhaber.net
Yorumlar (32)
LORD 4 ay önce
YOK BAŞKAN CEBİNDEN ÖDEYECEK MİŞŞŞ
muallim 4 ay önce
genel merkez iki ay başkana maaaş yollamaz olur biter rücuh ettirirler :)
kaan 4 ay önce
ali yalçın 40 tl civarında maaş alır cebinden ödemez ödettririr
haydar ali 4 ay önce
sayın sendika yetkililerimiz işiniz yokta dudak şişirmeylemi uğraşıyorsunuz. devir birlik olma devri.başkana sahip çıkalım.öğretmen eğitimine ağırlık verelim.
vela havle 4 ay önce
Birde 30 bin tazminat koydurmuş kesin memur sen işimiz sağlam olsun diye kendileri koydurmuştr bu maddeyi şimdi ne olacak bu parayı kim ödeyecek üyelerden mi çıkacak bu para sendika değil sanki dallas
talisca 4 ay önce
Öğretmenler odasında millet bir haftadır şey geçiyorlar birbirleriyle siz anladınız ne demek istediğimi ne hallere kaldık başımıza taş yağacak
Gülsüm 4 ay önce
İptal yazısını imzalayanda memur sende oğluna sendikanın arabasını satan başkan nerden tutsan elinde kalıyor gülermisin ağlarmısın
selim 4 ay önce
Para çok memur sende 30 bin devede kulaktır onlar için
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Bu yıl tatile gitmeyi planlıyor musunuz?
Namaz Vakti 03 Haziran 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49