Kendileri resmen itiraf etti! 'Mesele Boğaziçi değil hala anlamadın mı' mesajı

Boğaziçi Üniversitesi'ne destek veren grupların taşıdığı pankartlar dikkat çekti. Ankara Üniversitesi'nde toplanan bir grup 'Mesele Boğaziçi değil sen hala anlamadın mı?' yazılı pankartla ikinci Gezi olaylarına göndermede bulundu.

GÜNCEL 03.02.2021, 18:46
Kendileri resmen itiraf etti! 'Mesele Boğaziçi değil hala anlamadın mı' mesajı

Boğaziçi Üniversitesi'ne rektör olarak Melih Bulu'nun atanmasını bahane edenler, sokakları karıştırmanın planlarını yapıyor. İkinci bir Gezi kalkışması için her yolu deneyen öğrenci görünümlü provokatörler sonunda niyetlerini açık etti.

GEZİ'YE GÖNDERME

Ankara Üniversitesi'nde toplanan bir grup, taşıdıkları pankarta "Mesele Boğaziçi değil sen hala anlamadın mı?" yazdı.

LGBT paçavralarıyla poz veren grup, sokaklarda eylem çağrısı yaptı.

Yorumlar (7)
Cafer 5 ay önce
Vaybe nasıl kesfettiniz,işiniz gelmeyen herkes terörist değil mi,biz anladık yetersiz birini harika bir üniversiteye atadınız seçimde bedelini çok kötü odeyeceksiniz
Hesap gününüz yakın 5 ay önce
Mesele Boğaziçi ne de sokmaya çalıştığınız; yalan, arsızlık ve talan zihniyetiniz. Anlamadınız mı hala!
Gerçek hesap günü 5 ay önce
Biz bunu çoktan anladık da,siz anlamadınız halâ Bu devlet sizler gibi terörist bozuntularına pabuç bırakmaz.......Bırakmayacak da.....
lalin 5 ay önce
Gezi olaylarında gereken cezalar verilip bütün yıkıp kırdıkları söke söke alınsaydı bu çapulcular maşalığı yapmadan önce oturur 80 defa düşünürlerdi. Millet ne olduklarını da kimin ne hesabı olduğunu da gayet güzel görüyor. Kimlere yanaşmalık yaptıklarını da görüyor. Geçti sizin devirler ağalar, alışacaksınız.
Dursun 5 ay önce
Adamı öğrenci istemiyor, egitim kadrosu istemiyor ve o inatla benim hayalimdi deyip istifa etmiyor. Bu halle bir de okulu dünyada ilk yüze sokacağını söylüyor. Seni istemeyenlerle nasıl olacak o iş hocam ?
Yalnız Kurt 5 ay önce
memelekette ne kadar hain,devlet millet düşmanı varsa bu gibi olaylarda ortaya çıkıyor.Gezi de gördük.Kanunlara uygun atanan rektörü istemezük diyemezsiniz.Bugün rektörü istemeyen yarın bu valiyi istemezük,bu bakanı istemezük hatta seçilmiş Cumhur Başkanını istemezük diyecektir.Abd nin hemen konuya atlaması bunun delili.Devletin polisine el uzatanın o elini kırarız.
cengaver 5 ay önce
ANARŞİSTLER HİÇ BİR ZAMAN ZAFERE ERİŞEMEZ... VESSELAM
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 16 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49