İLKSAN İKRAZ ÖDEMELERİNİ ERTELEYECEK Mİ ?

İlksan ikraz ödemelerini ertelemeyi düşünüyor mu?

GÜNCEL 27.03.2020, 18:10 27.03.2020, 18:16
İLKSAN İKRAZ ÖDEMELERİNİ ERTELEYECEK Mİ ?

Koranavirüs salgını nedeniyle bir çok banka kredi ödemelerini belli bir zaman dilimini kapsayacak şekilde erteledi.Öğretmenlere kredi imkaanı sunan İLKSAN ikraz ödemeleri konusunda şu ana kadar bir açıklama yapmadı.  Öğretmenlerimizden bu konuda gelen mesajlarda özelikle eşi özel sektörde çalışan veya ücretli öğretmen ,usta öğretici olarak çalıştıkları için ödemeler konusunda sorun yaşadıklarını ilettiler.

Böylesine bir zamanda İLKSAN'da bu çağrılara kulak tıkamamalı ve öğretmenlerin çektiği kredilerin ödemelerini faizsiz olarak belli bir süreliğine ertelemeledir.

Bu konuda İLKSAN yetkileride  bu talebe yönelik gerekli açklamayayı yapıp en kısa sürede öğretmenlere müjdeli haberi vermesini umuyoruz.

Yorumlar (67)
Ersoy 5 ay önce
Ilksanin 3ay faizsiz borc ertelemesini bende istiyorum.ilksanin bu konuda yardimci olacagina inaniyorum.
Mehmet G 5 ay önce
Tebrik ederiz kamudanhaber sesimizi duyurdun.Umarım bir ayrıcalık tanınır yada özel bir ikraz sunulur.100 yılda bir gelir bu durum.Allah ülkemizi kurtarsın bir an evvel.
Asiye 5 ay önce
İlksan üyelerinden gelen isteklere kulak tıkamamalıdır. Biz varız diye orada oturuyorlar. İsteğe bağlı olsun o zaman boylarının ölçüsünü görürler
Ali 5 ay önce
Kesinlikle gerekli ve yerinde bir karar olur....Ilksandan böyle bir adımı bekliyoruz...
Ömer 5 ay önce
Ben kaç gündür uğraşıyorum. Salgın hastalık afet değil diyor İlksan. Boş boş oturmayla öğretmenlere destek olamaz bunlar. Çürümüş bir yapı artık bir daha da ikraz falan almayı düşünmüyorum.
Ardacan 5 ay önce
40.000 TL kredi çekmiştim anapara bitti faizleri alıyorlar halen bekliyorlar devletin Cumhurbaşkanı tüm bakanları herkesimi rahatlatılar bankalar kamu/ özel herkes yapıyor halen İlksan 3 veya 6 ay erteleyerek halen bekliyorlar dar zamanda yoksa İlksan ne zaman olacak saygılar kamudan haber için sonsuz teşekkürler.
Yunus 5 ay önce
İsteğe bağlı olsun. İsteyenin ikrazını ertelesin. Çünkü benim 2 taksidim kaldı. Bir an önce bitmesini istiyorum. Yani bütün öğretmenler erteleme istemiyor. Bunu dikkate alarak bir düzenleme yapılabilir. Teşekkür ederim.
Fethi 5 ay önce
Toplanan paralarimizla saltanat sürenlere hakkımız haram olsun .deprem oldu elaziğ da ve bölgede tek bir aćikladi gelmedi yardım konusunda .üyelikten ayrılmak istiyoruz onu da birakmiyorlar
Fatihhh 5 ay önce
Niye ertlesin ki hem ekders hem maaş yatıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Erken bir seçim olmasını ister misiniz?
Namaz Vakti 10 Ağustos 2020
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49