Görevinden istifa eden Ziya Selçuk teşekkür mesajı yayımladı

Milli Eğitim Bakanlığı görevinden affını isteyen ve talebi kabul edilen Ziya Selçuk, bugün itibarıyla bakanlık görevinin sona erdiğini belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Türk milletine, eğitim camiasına ve birlikte görev yaptığı arkadaşlarına teşekkür etti.

GÜNCEL 06.08.2021, 08:32
Görevinden istifa eden Ziya Selçuk teşekkür mesajı yayımladı

Selçuk, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımladı.

Mesajında, görevinin bugün itibarıyla nihayetlendiğini aktaran Selçuk, "Bana ülkemin çocukları için çalışma imkanı sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a şükranlarımı sunuyorum. Milletimize, eğitim ailemize, birlikte görev yaptığım Bakan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Selçuk, Milli Eğitim Bakanlığı görevine atanan Mahmut Özer ve yeni bakan yardımcılarına da görevlerinde başarılar diledi.

Yorumlar (7)
Vatandaş 2 ay önce
Sayın bakan on istifa açıklaması Davutoğlu nun sçıklamasını andırdı.Zaman
İFADE 2 ay önce
BAKAN DEĞİL GÖREN OLACAĞIM DİYORDU GÖREMEDİ HERHAL
Özge 2 ay önce
Bir öğrenciniz "bazı öğretmenler vardır hani... okul koridorlarında kendinden emin şekilde, hep öğrencilerini gözlemleyerek yürüyen... bahçe duvarında, etrafından hiç eksik olmayan öğrencileri ile sohbet eden, onlara yol gösteren..." yazmış.
Hocam şimdi o kendine özgün öğretmenler var ya bu dönemde meslekten soğudular. Keşke herkesin kendine özgün olduğunu anlasaydınız.
Ucretli öğretmen 2 ay önce
Bu yaraya gömülenlerden biri daha.
müfettiş 2 ay önce
Bizde kendisine mahkeme kararlarını uygulamadığı için teşekkür ettiğimiz yazıyı niye yayılamıyorsunuz
Emekli Müdür 2 ay önce
Güle güle sayın bakan. Emekli ve eski bir eğitim yöneticisi olarak, tamamen ön yargısız olarak sizlerin başarılı olacağınızı hiç düşünmedim. Söylemi iyi ancak eylemi zayıf düşecek dedim. Zaman yanılmadı...
İstifa ettin mi? 2 ay önce
Yoksa zorla mi? Biraktin? Senin ekip komple değişmeli! Yardımcınız bakan olmadı yanlış! İKİ yıl eğitimden gitti! ÜÇ olmasın!
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 27 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49