Fatmanur Altun: Mahremiyetin böylesine hiçe sayılması çok acı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un kiraladığı arazideki izinsiz yapıların yıkımıyla ilgili haberlerde evlerine de yer verildiğini söyleyen Altun'un eşi Fatmanur Altun, "Evin adresi ortaya döküldü. Benim anonim olma hakkımı elimden aldılar, bir polis korumayı dahi almak istemeyen bir insandım" diye konuştu.

GÜNCEL 03.05.2020, 03:28
Fatmanur Altun: Mahremiyetin böylesine hiçe sayılması çok acı

Habertürk yazarı Nagehan Alçı'ya konuşan Altun eşi Fatmanur Altun, konuyla ilgili haberleri eleştirdi. Altun, "Öyle üzgünüm ki... Ben ve dört çocuğum bunca yıldır sakince, kendi halimizde yaşamaya çalışan insanlardık. Bu süreçte boy boy fotoğraflarım çıkıyor, evin adresi ortaya döküldü, her gün türlü iftiralar atılıyor" dedi.

"Benim anonim olma hakkımı elimden aldılar Nagehan Hanım, bir polis korumayı dahi almak istemeyen bir insandım" diyen Altun, şunları söyledi:

"Mütevazı bir hayat yaşadık hep. Ama bu olanlardan sonra artık tanınmadan yaşamak çok zorlaştı. Çocukları korumak çok zor, her türlü haberi görüyorlar. Sosyal medyayı takip ediyorlar. Yazılanlardan çok etkileniyorlar. Aşırı tedirgin bir ruh halinde yaşıyorlar. Onlara mı üzüleyim, evimizin etrafında dedektiflik yapanların ne yapıp ettiğine mi bakayım bilemedim. En çok mahremiyetin böylesine hiçe sayılması, temel kırmızı çizgilerin bu kadar kaybolması çok acı."

Yorumlar (4)
Gerçekler 1 yıl önce
Şu kesin, rotasyonu istemeyenlerin sayısı 2000, isteyenlerin 500.Bu durum Bakan Beye iyi izah edilirse ki edilecek.Rotasyon kesin ertelenerek daha adil bir uygulama gelecek.Görürsünüz bak
Murat delen 1 yıl önce
Tüm münhal kadroların açılacağı, bölge sınırlamasının olmayacağı, hizmet puanı üstünlüğüne göre tercihlerin yapılacağı, "İsteğe bağlı yer değiştirme " rotasyon sorununu çözecektir.
#MebŞubeMüdürüRotasyonuErtelenmelidir
Süleyman 1 yıl önce
Rotasyon şart.istemeyen öğretmenliğe döner.
Klasik 1 yıl önce
Yine bir eğitim bir sen klasiğiyle karşı karşıyayız şube başkanları nefsin uyarak kendilerine yontmuşlar
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Vakalar sıfırlanmasa da, okulların Eylül'de açılmasını istiyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Eylül 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49