Esenyurt Belediyesi'nde bir kişiye 4 ayrı müdürlük görevi

CHP'li Esenyurt Belediyesi'nde Mustafa Karatay'a, 4 farklı müdürlük görevi verildi. Karatay, aynı anda Basın ve Yayın Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini yürütüyor. Yine aynı belediyede, Günnur Yıldırım isimli çalışan da Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olmak üzere 2 farklı makamda görev yürütüyor.

GÜNCEL 03.03.2021, 20:52
Esenyurt Belediyesi'nde bir kişiye 4 ayrı müdürlük görevi

CHP'li belediyelerde yaşanan 'akraba kadrolaşması' ve tek bir kişinin birçok farklı makamda görevlendirilmesi olaylarına bir yenisi eklendi.

CHP'li Esenyurt Belediyesi'nde, Mustafa Karatay isimli çalışan, 4 farklı makamda müdürlüğe getirildi. Karatay, belediyenin Basın ve Yayın Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini aynı anda yürütüyor.

Belediyenin Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevlerini de tek bir kişi yürütüyor. İki makamın başında da Günnur Yıldırım bulunuyor.

Benzer durumlar yakın zaman önce Aydın'ın Efeler Belediyesi'nde ve Denizli'de CHP'li Merkezefendi Belediyesi'nde yaşanmıştı. Efeler'de ve Merkezefendi'de bir kişinin 3 farklı müdürlük görevi yürüttüğü medyaya yansımıştı.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 01 Ağustos 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49