Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yapısal reformları süratle gerçekleştireceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Haymana'da vatandaşlara hitap etti. Erdoğan konuşmasında, "Seçimden sonra ekonomimizi bu tür saldırılara karşı daha güçlü hale getirecek yapısal reformları süratle gerçekleştireceğiz" dedi.

GÜNCEL 28.03.2019, 17:16
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yapısal reformları süratle gerçekleştireceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Haymana'da vatandaşlara hitap etti. Erdoğan konuşmasında, "Seçimden sonra ekonomimizi bu tür saldırılara karşı daha güçlü hale getirecek yapısal reformları süratle gerçekleştireceğiz" dedi.

İşte Erdoğan'ın sözlerinden satır başları:

TOKİ vasıtasıyla 196 konut inşa ettik.

Haymana'ya içinde konferans, spor salonu ve kütüphane, gençlik merkezi gibi hizmet birimlerinin olacağı bir aile yaşam merkezi yapacağız.

İlçemizi bir cazibe merkezi haline dönüştüreceğiz.

Bio enerji tesisi kuracağız.

Küçükbaş damızlıklar için hayvan başına 25 TL destek ödemesine ek olarak damızlık olarak sürüye katılan her bir hayvan için 100 TL destek vereceğiz. Hedefimiz küçükbaş hayvan varlığımızı 84 milyona yükseltmektir.

Haymana aynı zamanda bir tarım şehri. Çiftçilerimizin yaşadığı sıkıntıları biliyoruz.

Kur, faiz, enflasyon şer üçgeninde yaşananlar çiftçilerimizi olumsuz etkiliyor. Her kim fiyatları hemen düşüreceğiz diyorsa yalan söylüyor.

Geçtiğimiz hafta sonu yine benzer girişimde bulundular. 2 gün içinde bu saldırıyı boşa çıkardık. Seçimden sonra yapısal reformları süratle gerçekleştireceğiz.

Pazar günü yerel seçim, belediye seçimi yapıyoruz. Türkiye'nin ekonomisini belediye başkanlarının düzeltme şansı var mı? Türkiye'nin ekonomisine yön verme şansı var mı? Belediyelerin çoğu batık. Personellerin maaşını ödeyemiyor. Türkiye'nin ekonomisinin sorumlusu benim. Şu anda devletin başında kim var? Tayyip Erdoğan var, 14 tane bakanı var. Yerel yöneticilerin yapacağı hiçbir şey yok. Ne söylüyorlarsa yalan.

Ankara'ya bir aday gönderdiler. Adam sahte senetlerle dolanıyor.

Sizlere afaki, belirsizlik bir gelecekten bahsetmiyorum. Seçimlerden sonraki birkaç ay içinde tüm bu adımları atmış, hasılasını da toplamış olacağız.

Nasıl 15 temmuz'da milletimizin istiklaline yönelik darbe girişimine canımız pahasına birlikte mücadele ettiysek ekonomi konusunda da aynısını yapacağız.

İhanetimiz asla olmamıştır. 31 Mart'ta 81 vilayetimizin tamamında yaptıklarımızla ve yapacaklarımızla milletimize hizmet için meydanlardayız

Karşımızdaki ittifaka hizmet ittifakı desek kesinlikle böyle bir şey yok. Bizi yıkmaktan söz ediyorlar. Aslında Türkiye'nin tüm kazanımlarını yıkmanın peşindeler. Belediyelerinizde ne yaptınız? Çöp, çukur, çamur... Başka bir şey var mı?

Böyle olmasa Bölücü terör örgütü bunları destekler mi?

31 Mart'ta yapacağınız tercihlerle sadece belediye başkanları seçmekle kalmayacak kendinizin, çocuklarınızın da geleceğini belirleyeceksiniz

Sandığa gitmeyenleri de alıp sandığa götüreceksiniz.

Yorumlar (0)
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 27 Temmuz 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49