Bakan Gül: Yeni ve sivil bir anayasayı milletimizle yapacağız

Adalet Bakanı Gül: "Bu ülkede darbe anayasalarının tortularını milletimizle ortadan kaldıracağız. Yeni ve sivil bir anayasayı milletimizle yapacağız."

GÜNCEL 03.02.2021, 13:27
Bakan Gül: Yeni ve sivil bir anayasayı milletimizle yapacağız

Adalet Bakanı Gül: "Bu ülkede darbe anayasalarının tortularını milletimizle ortadan kaldıracağız. Yeni ve sivil bir anayasayı milletimizle yapacağız."

"Sivil anayasayı, yeni anayasayı tüm ruhuyla hep birlikte inşa edeceğiz. El birliğiyle 83 milyonun 'Evet bu benim anayasam, ben burada kendimi görüyorum' dediği bir yapıyı beraber kuracağız."

"Reformdan rahatsız olanlar nerede olursa olsun onları rahatsız etmeye devam edeceğiz. Türkiye'de ekmeği daha da büyüteceğiz, özgürlüğü daha da genişleteceğiz. Bunu da Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde AK Parti yapacak."

Yorumlar (4)
Hesap gününüz yakın 5 ay önce
Milletimiz derken! Hangi millet, bir kez olsun adını söyleyin...
Hasan 5 ay önce
Asla sizden özgürlükçü anayasa beklemiyoruz,uygulamalarımızda bu anlaşılıyor baskıcı bir zihniyet,lütfen istifa edin ülke mahv oluyor.
ANAYASA 5 ay önce
Kötü bir anayasa , adil uygulanır en iyi anayasa olur.En iyi anayasayı yaparsın,uygulaması adil olmasa ,en kötü anayasa olur.
Verilen Sözler. 5 ay önce
Siyaset demek halkı ikna et oyunu al ,iktidar olmak demek.Ama halkın oyunu alırken verilen sözleri tutmak demek. Verdiğin sözleri tutmasam ömrün ancak yapılacak seçime kadar sürer.
16°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sizce erken bir genel seçim olmalı mı?
Namaz Vakti 20 Haziran 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:06
İkindi 16:59
Akşam 20:14
Yatsı 21:49