Antalya'daki facia nasıl meydana geldi? Anadolu Teleferik'ten açıklama Antalya'daki facia nasıl meydana geldi? Anadolu Teleferik'ten açıklama

Gaziosmanpaşa'da AK Parti'nin itirazı sonucunda ilçede verilen oyların yeniden sayılmasına karar verildi. İlçe seçim kurulları, AK Parti'nin sunduğu itiraz dilekçelerini değerlendirerek, birçok sandıkta geçerli oyların çeşitli sebeplerle geçersiz sayıldığı iddiasını kabul etti.

İlçe seçim kurulları, yapılan değerlendirmeler sonucunda AK Parti'nin itirazlarını oy çokluğuyla kabul ederek, Gaziosmanpaşa'daki tüm sandıkların yeniden sayılmasına karar verdi. Yeniden sayım işlemi, Gaziosmanpaşa Belediyesi Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi'nde, ilçe seçim kurulları, kamu görevlileri ve AK Parti ile CHP temsilcilerinin huzurunda gerçekleştirilecek.

Sayım işlemi her gün 10.00 ile 23.00 saatleri arasında devam edecek ve sonuçlar Seçim Bilişim Sistemi'ne işlenecek. Ayrıca, AK Parti ve CHP tarafından kurula bildirilen temsilcilerin sayım işlemini izleyebileceği belirtildi.