Galatasaray'ın 27 yaşındaki yıldız ismi Lucas Torreira, önümüzdeki sezon sarı-kırmızılı takımda yer almayabilir. Torreira, Milan'ın transfer listesinde üst sıralarda yer alırken, İtalyan ekibi bu transfer için kararlı adımlar atmaya hazırlanıyor.

İTALYA'YA GERİ DÖNMEK ÜZERE

Torreira'nın tekrar İtalya'ya dönme arzusu, Milan'ın işini oldukça kolaylaştırıyor. 2026 yılına kadar Galatasaray ile sözleşmesi bulunan başarılı oyuncunun, sezon sonunda takımdan ayrılacağına dair güçlü beklentiler bulunuyor.

Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş: Dolar-TL'nin Gerçek Değeri Altında Tutulması Büyük Hata Ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş: Dolar-TL'nin Gerçek Değeri Altında Tutulması Büyük Hata

MİLAN'DAN GALATASARAY'A TEKLİF GELDİ

İtalyan futbol devi Milan'ın, Torreira'nın transferi için Galatasaray'a yaklaşık 28 milyon euro değerinde bir teklif sunmaya hazırlandığı belirtiliyor. Eğer bu teklif gerçekleşirse ve Galatasaray kabul ederse, sarı-kırmızılılar transfer tarihinde yeni bir rekor kırmış olacak. Daha öncesinde Badou Ndiaye'i 16 milyon euro karşılığında Stoke City'ye gönderen Galatasaray, o zaman kulüp rekorunu kırmıştı.